JR HOLDING S.A. sponsorem Akademii!

29
Kwiecień
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

JR HOLDING SA Sponsorem Akademii

Miło nam poinformować, że do grona sponsorów Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków dołączyła Spółka JR HOLDING S.A. Firma wesprze młodych zawodników Wisły finansowo, a od przyszłego sezonu pojawi sie również na koszulkach z Białą Gwiazdą. Do podpisania umowy doszło przed meczem Ekstraklasy, w którym rywalem Wisły była Termalica Nieciecza. Wtedy też na bandach ledowych zadebiutowała reklama JR HOLDING S.A.

JR HOLDING S.A. jest spółką publiczną, która bardzo zabiega o krzewienie kultury fizycznej, stąd zaangażowanie we współpracę z klubem sportowym. Uważam, że pomoc i wsparcie młodzieży może zaowocować znacznie wyższymi wynikami sportowymi podopiecznych klubu, a Spółce może zapewnić sympatię przyszłych aktywnych inwestorów – mówi Łukasz Górski, Prezes Zarządu. – Jest to świadome działanie w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu, jak też budowany udział rynku w prestiżowym klubie sportowym. Jesteśmy przekonani o słuszności podjętych przez nas decyzji i realizowanych działań – dodaje.

Jesteśmy spółka publiczną o charakterze inwestycyjnym, która specjalizuje się w bezpiecznych z punktu widzenia inwestorów, a zarazem wysokomarżowych inwestycjach. Fundamentem jest wynajem własnych nieruchomości komercyjnych – tłumaczy Górski. – Ponadto spółki z Grupy Kapitałowej zajmują się budową nowoczesnych biurowców oraz wchodzą w branżę budownictwa mieszkaniowego. Spółka działa również w branży odnawialnych źródłach energii poprzez Columbus Energy S.A., która jest liderem w segmencie instalacji fotowoltaicznych. Obecnie JR HOLDING S.A. pracuje nad rozwojem innowacyjnego programu StepCloser (stepcloser.pl). W naszej ocenie innowacyjność realizowanych projektów wraz z gwarantowanym bezpieczeństwem finansowym projektów pozytywnie wyróżnia JR HOLDING S.A. na rynku.

JR HOLDING S.A. (dawniej JR INVEST S.A.) w 2006 roku rozpoczęła działalność na rynku nieruchomości komercyjnych, następnie w dniu 28.11.2012 roku zadebiutowała na rynku akcji Giełdy Papierów Wartościowych NewConnect, a aktualnie prężnie działa w dwóch obszarach: nieruchomości komercyjnych i Odnawialnych Źródeł Energii, głównie fotowoltaice. Działalność JR HOLDING S.A. polega na nabywaniu nieruchomości komercyjnych w atrakcyjnych cenach, ich modernizacji oraz zmiany struktury najemców. Taki sposób działania powoduje zwiększanie przychodów z wynajmu, a w konsekwencji zyskowną sprzedaż zrestrukturyzowanych nieruchomości.

Spółka JR HOLDING S.A. przejmuje również całe firmy, które w swoim majątku posiadają atrakcyjne nieruchomości komercyjne. JR HOLDING S.A., poprzez swoje celowe spółki zależne, kupuje tylko nieruchomości komercyjne już wynajęte, które generują przychody z najmu i są dochodowe. Strategia Grupy Kapitałowej JR HOLDING S.A. polega na osiąganiu stabilnych przychodów z najmu już od chwili nabycia danej nieruchomości komercyjnej, a także po zakończeniu modernizacji oraz zmianie struktury najemców. W ten sposób Spółka osiąga coraz wyższe przychody z najmu z danej nieruchomości. Następnie Spółka pozyskuje nabywcę, dzięki czemu osiąga jednorazowy znaczny zysk ze sprzedaży. Rentowność z danej nieruchomości jest sumą zysku z wynajmu oraz ze sprzedaży danego obiektu.

Więcej informacji o JR HOLDING S.A. znajdziecie na stronie internetowej: jrholding.pl

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x