Zapowiedź piłkarskiego weekendu gier Akademii

20
Marzec
2015

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

oryginał_004

W zbliżający się weekend, poza meczami sparingowymi, czekają nas Halowe Mistrzostwa Krakowa oraz Centralna Liga Juniorów. Aby być na bieżąco z wynikami naszych wychowanków warto śledzić nasz twitterowy profil: @ap_wisla_krakow oraz hashtag – #MłodaWisłaGra – dla tych, którzy chcą błyskawicznych relacji z aren zmagań wiślaków.

Z rywalami rok starszymi rywalizować będą w Halowych Mistrzostwach Krakowa Wisła Kraków 2001 i 2003. Pierwsi w sobotę, drudzy w niedzielę. – Może być widoczna przewaga fizyczna, ale jesteśmy w dobrej dyspozycji i będziemy chcieli wygrać w tych rozgrywkach – mówi trener Mateusz Stolarski, które zawodnicy w ćwierćfinałowym spotkaniu zmierzą się z Orkanem Myślenice. Z kolei podopieczni Michała Jani zaczną zmagania od rywalizacji z KS Borkiem Kraków.

W niedzielę czeka nas mecz Centralnej Ligi Juniorów. Podopieczni Dariusza Marca po raz pierwszy w tym roku zagrają na swoim stadionie. Rywalem będzie Motor Lublin – początek spotkania o 14:00 w niedzielę.

Sparingowe mecze czekają juniorów młodszych i trampkarzy, z kolei młodsze drużyny rywalizować będą w turniejach – szczegółowa rozpiska poniżej:

Sobota:
Wisła Kraków U-17 – Błękitni Ropczyce
MOSiR Bochnia – Wisła Kraków U-15
Halowe Mistrzostwa Krakowa Trampkarzy z udziałem Wisły Kraków U-14
Turniej „Winter Cup” w Michałowicach z udziałem Wisły Kraków U-11
Turniej w Kościelcu z udziałem Wisły Kraków U-9
Turniej o Puchar Prezesa MZPN z udziałem Wisły Kraków U-8

Niedziela:
Centralna Liga Juniorów: Wisła Kraków U-19 – Motor Lublin
Halowe Mistrzostwa Krakowa Młodzików z udziałem Wisły Kraków U-12
Turniej organizowany przez KS Orzeł Piaski Wielkie z udziałem Wisły Kraków U-10
Turniej w Rytrze z udziałem Wisły Kraków U-7

Zachęcamy wszystkich do przyjścia na wyżej wymienione spotkania – Akademia Wisły to przyszłość Wisły Kraków. Obserwując rozwój wychowanków, czytając relacje z meczów oraz wiele innych artykułów, które można znaleźć na akademiawisly.pl dokładacie swoją „cegiełkę” do budowy przyszłości swojego klubu. Warto!

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x