Imiolek: „Cieszy mnie fakt, że przyjście na zajęcia było głównie decyzją dziecka”

29
Sierpień
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / Grupa naborowa / U-7

bz08282016-6093

W sobotę odbył się pierwszy trening otwarty dla grupy naborowej oraz Wiślackich Skrzatów. Na zajęciach stawiło się 84 dzieciaków z roczników 2010 – 2013. Zapytaliśmy Geralda Imiolka, jednego z prowadzących zajęcia trenerów, o wrażenia po sobocie.

Jak oceniasz sobotni trening naborowy?
– Na pierwsze otwarte zajęcia przyszło ponad 80 dzieci, co pokazuje, że zainteresowanie było dość spore. Miałem okazję porozmawiać z niektórymi rodzicami i cieszy mnie fakt, że przyjście na zajęcia było głownie decyzją dziecka. Było to widać na boisku, gdzie wszystkie dzieci pokazały dużo zaangażowania i motywacji. Po pierwszych zajęciach widać, że duża część dzieci brała udział w zorganizowanych zajęciach nie po raz pierwszy. Słuchały wskazówek trenerów i prezentowały bardzo ciekawe umiejętności piłkarskie. Bardzo mnie cieszy także to, że dzieci, które były po raz pierwszy, bardzo dobrze sobie radziły i szybko dogadały się z nowymi kolegami.

Sobotnia galeria z treningu otwartego

Tydzień otwartych treningów to dobry pomysł?
– Treningi otwarte są bardzo dobrą okazją przede wszystkim dla dzieci, bo same mogą się przekonać, jak wyglądają zajęcia w Akademii Wisły Kraków. Ale nie zapominam też o rodzicach, którzy mają możliwość obserwowania atmosfery podczas treningu. Mają do dyspozycji trenerów, u których mogą otrzymać wszelkie informacje na temat zajęć i funkcjonowania akademii. Treningi są otwarte dla wszystkich, więc serdecznie zapraszamy dziewczynki i chłopców pasjonujących się piłką nożną, żebyśmy wszyscy razem spędzili przyjemny czas na boisku.

Piłkarze Wisły Kraków dołączają do naboru Akademii

Jakbyś zachęcił dzieci do trenowania w Wiśle?
– Przychodząc do Akademii Wisły, dzieci będą trenować w barwach Białej Gwiazdy, obok wielkiego Stadionu na którym na co dzień wybiega ich ulubiona drużyna. Wierzę, że to już pierwszy krok w stronę realizowania ich marzenia. Chcemy się razem z nimi bawić, dzielić radość z każdego zdobytego gola i pomóc im w rozwijaniu ich umiejętności.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x