Hoyo-Kowalski z kolejnym występem w reprezentacji

25
Wrzesień
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-16 / U-17

hoyo-kowalski_polska

Kolejny występ z Orłem na piersi, ale pierwszy w kategorii do lat 16, ma za sobą Daniel Hoyo-Kowalski, który w poprzednim tygodniu zagrał przeciwko rówieśnikom z Czech.

Hoyo-Kowalski na zgrupowaniu reprezentacji Polski do lat 16 przebywał w poprzednim tygodniu. Kadra w tym czasie rozegrała dwa mecze towarzyskie z Czechami. W pierwszym z nich, 20 września, wystąpił środkowy obrońca, który na początku sierpnia wybrany został KURO Piłkarzem Sezonu 2017/18. Zagrał od pierwszej do ostatniej minuty, ale dla Polaków nie było to udane starcie – bowiem przegrali oni 0:2. W rewanżu dwa dni później zagrali już lepiej – spotkanie skończyło się zwycięstwem Polski 3:1.

Polska – Czechy 0:2 (0:0)

Polska: Nikodem Sujecki – Bartosz Matuła, Daniel Hoyo Kowalski, Ariel Mosór, Mateusz Łęgowski, Jakub Malec, Radosław Cielemęcki, Daniel Krasucki, Mateusz Musiałowski, Patryk Kusztal, Michael Kostka.

Polska – Czechy 3:1 (0:0)
Mateusz Łęgowski 51, Patryk Kusztal 55, Marcel Żurek 62

Polska: Krzysztof Bąkowski – Jakub Malec, Ariel Mosór, Filip Balcewicz, Bartosz Matuła, Bartosz Baranowicz, Mateusz Łęgowski, Radosław Cielemęcki, Patryk Kusztal, Szymon Włodarczyk, Michael Kostka

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x