HMK Juniorów Młodszych: Udany weekend wiślaków

25
Styczeń
2015

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-16

Foto_JM_www

Dwa okazałe zwycięstwa odnieśli w ten weekend juniorzy młodsi Wisły Kraków. W sobotę ograli Krakus Nowa Huta 11:1, z kolei dzisiaj pewnie pokonali SMS Kraków w takim samym stosunku bramkowym. Wyniki cieszą szczególnie, że naszą drużynę mocno w ostatnich dniach przetrzebiły kontuzje. Z powodu choroby Pawła Regulskiego, obowiązki trenera pierwszego dnia przejął Rafał Wisłocki, drugiego Dariusz Marzec.

Myślę, że w drugiej połowie lepiej sobie poukładaliśmy to granie i lepiej to funkcjonowało, bo w pierwszej chłopcy, mimo, że było ich niewielu starali się iść na wymianę ciosu – skomentował pierwsze spotkanie Rafał Wisłocki, które wiślacy wygrali bardzo wysoko. Po raz kolejny w formie strzeleckiej był Ernest Świętek, a dołączył do niego wczoraj Kuba Łyczak, który również zdobył cztery bramki.

Wisła Kraków – Krakus Nowa Huta 11:1
Bramki: Łyczak cztery, Świętek cztery, Żak, Purcha, Świątko
Skład: Bartków – Żak, Łyczak, Mielecki, Martuszewski, Purcha, Świątko, Świętek, Kura

W niedzielnym spotkaniu wiślacy od początku przycisnęli przeciwnika i już po trzech minutach prowadzili po bramce niezawodnego w tych rozgrywkach (dzisiaj strzelił sześć bramek) Ernesta Świętka. Później sukcesywnie powiększali swoją przewagę, kończąc mecz okazałym zwycięstwem. Dwa zwycięstwa pozwoliły Wiśle wskoczyć na drugie miejsce w tabeli. Halowe Mistrzostwo Małopolski coraz bliżej!

Wisła Kraków – SMS Kraków 11:1
Bramki: Świętek sześć, Mielecki dwie, Łyczak, Martuszewski, Kura
Skład: Bartków – Żak, Łyczak, Mielecki, Martuszewski, Kazek, Świątko, Świętek, Kura

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x