Halowe Mistrzostwa Małopolski: Wisła Kraków U-15 najlepsza!

21
Luty
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-15

a2c64559-662a-4fde-92d2-190d88732008

Zawodnicy Wisły Kraków U-15 odnieśli komplet zwycięstw i zostali Halowymi Mistrzami Małopolski. Podopieczni trenera Rafała Wisłockiego pokonali w finale Sandencję Nowy Sącz 2:1. Obie bramki były autorstwa Jana Dziadkowca, który został również wybrany najlepszym zawodnikiem Wisły.

Wiślacy w pierwszych dwóch meczach grupy B pewnie ograli Tarnovię Tarnów (6:0) oraz Zatorzankę Zator (4:0) i ostatni mecz, z Sokołem Słopnice, miał zdecydować o tym, która z drużyn awansuje do finału mistrzostw. Mimo dominacji Wisły rywale byli niesamowicie skuteczni i po czterech minutach prowadzili już 2:0. Do roboty wzięli się jednak wiślacy i po golach Adriana Gałki, Bartosza Główczyka i Jana Dziadkowca wygrali 3:2. W finale wiślacy odnieśli z Sandecją Nowy Sącz jednobramkowe zwycięstwo, całe spotkanie mając jednak pod kontrolą. – Cieszy to, że odrobiliśmy z 0:2 na 3:2. Mimo słabego wyniku graliśmy w piłkę i wygraliśmy. Plan minimum został wykonany – podsumował turniej trener Wisłocki.

Barwy Białej Gwiazdy reprezentowali: Kamil Broda, Kostek Karagiannakos – Tomasz Kolendowski, Jakub Zawada, Klaudiusz Kaczkowski, Kamil Bentkowski, Grzegorz Janiczak, Adrian Gałka, Michał Cienkosz, Bartosz Główczyk, Jan Dziadkowiec, Arkadiusz Kasia, Wojciech Ruśniak, Jakub Janik

W meczu o trzecie miejsce AS Progres Kraków pokonał Sokół Słopnice 6:0.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x