Halowe Mistrzostwa Krakowa – porażka juniorów starszych

Grudzień
2014

Kategoria Aktualności / U-17

1200x800_028_U19

W niedziele na obiekcie przy ulicy Wielickiej doszło do trzeciej kolejki Halowych Mistrzostw Krakowa Juniorów Starszych. Wisła Kraków mierzyła się z SMS-em Kraków i mecz zakończył się porażką Białej Gwiazdy 3:4.

Początek meczu nie wskazywał na taki rozwój sytuacji. Wynik otworzył zawodnik Wisły Łukasz Skrzypek. Po tej bramce coś się w grze wiślaków popsuło i zawodnicy SMS-u zdobyli trzy bramki z rzędu, przy jednej wykorzystując przewagę zawodnika. Jeszcze przed przerwą Adam Bolek zdobył kontaktową bramkę i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 2:3.

W drugiej połowie Wisła dążyła do wyrównania, jednak nie udało się tego zrobić, a na dodatek skończyło się to bramką na 2:4. W samej końcówce gola na 3:4 zdobył Przemysław Porębski i takim wynikiem zakończyło się to spotkanie.

Wisła Kraków – SMS Kraków 3:4
Bramki: Skrzypek, Bolek, Porębski

Wisła: Al-Ani, Szlachta, Tracz, Chlebowski, Porębski, Kociołek, Skrzypek, Dyląg, Kujawa, Bolek, Wójcik