#FitThursday: Historia współpracy wartej kilka milionów euro

05
Sierpień
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

#fitthursday

Dzisiejszy temat związany będzie nie stricte z samym żywieniem, a całym ogółem piłkarskiego rzemiosła. Nauka profesjonalnego podejścia do zawodu od młodych lat to podstawa, dlatego ciągle zwracana jest na to uwaga w Akademii.

Szybko wyrabiając w sobie dobre nawyki będziemy mogli później od siebie jeszcze więcej wymagać i oczywiście dać drużynie.

Dziś przykładem właśnie tego profesjonalnego podejścia do swoich obowiązków będzie jeden z najwyższych transferów w polskiej lidze, czyli Bartosz Kapustka, z którym miałem przyjemność współpracować na tle żywienia i doboru odpowiedniej suplementacji w trakcie jego niesamowicie szybkiego rozwoju piłkarskiego.

Spędzając z nim dużo czasu, mogłem obserwować jego postawę. I teraz mogę ją wam przedstawić.

Bartek trafił do mnie z polecenia swoich kolegów klubowych. Spotkaliśmy się dokładnie dzień przed wyjazdem na obóz do Zakopanego, gdzie wszystko zaczęło się dobrze zapowiadać. Od samego początku podejście „Kapiego” do odżywiania, suplementacji i regeneracji bardzo mi się spodobało. Przy pierwszej rozmowie, gdy ustalaliśmy cele naszej pracy, rozmawialiśmy o grze na zachodzie i reprezentacji. Wtedy to była optycznie daleka droga, ale w rzeczywistości potoczyło się to błyskawicznie. Pod kątem żywienia Kapustka bardzo skrupulatnie wykazywał się z ustalonych zaleceń i wszystko nabierało tempa. Dzięki dobrej dyspozycji fizycznej i braku urazów był wstanie pokazać swoje najlepsze atuty, które najpierw przekonały Adama Nawałkę, doświadczonego selekcjonera, a potem po bardzo przebojowym wejściu w EURO 2016 w drużynę narodową przekonał do siebie trenera teraźniejszego mistrza Anglii Claudio Ranieriego, który stał się wielkim zwolennikiem talentu Bartosza.

Takim sposobem dzięki wielkiemu zaangażowaniu, bardzo dorosłemu podejściu jak na młody wiek Bartosz wczoraj zadebiutował w towarzyskim meczu przeciwko FC Barcelona.
Marzenia i sny się spełnia, ale – bez wyjątków – muszą być okupione tytaniczną praca nad sobą i wiarą w swoje możliwości.

Wojciech Włodarczyk

Dla chętnych zmiany żywienia oraz dopasowania odpowiedniej naturalnej suplementacji zapraszam na stronę: www.wybawcaformy.pl
logo

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x