Dwa występy Kacpra Laskosia w reprezentacji Polski U-16

17
Marzec
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-16

Polska-vs-Czechy-80

Reprezentacja Polski do lat 16 rozegrała w Niepołomicach dwa spotkania towarzyskie z Czechami. W obu wystąpił Kacper Laskoś dla którego był to debiut w narodowych barwach.

Polacy pierwsze spotkanie rozegrali we wtorek i po bramce Sebastiana Walukiewicza zremisowali 1:1. W tym spotkaniu Laskoś pojawił się na boisku na ostatnie sześć minut, chwilę po tym jak Czesi wyrównali stan meczu. W czwartek młodzieżówka wygrała już pewnie, 3:0. Laskoś wystąpił od pierwszej minuty, po czym został zmieniony w 72. minucie.

Na pewno debiut zostanie na zawsze w pamięci. To coś niesamowitego usłyszeć hymn i grać przy tak licznej publiczności, naprawdę zaszczyt. Swoją grę oceniam na plus. Jestem zadowolony z tego jak wypadłem, choć wiadomo, że zawsze mogło być lepiej. Generalnie myślę, że źle nie było. Myślę, że zaliczę ten drugi meczu do udanych. Stresu nie było i bardzo jestem zadowolony, że poradziłem sobie z tym. Miałem jeden cel: zagrać dobry mecz i tym moja głowa była zaprzątnięta – podsumował swój występ Laskoś.

Polska – Czechy 1:1 (1:0)
Sebastian Walukiewicz 22 – David Doležal 73

Polska: Bartosz Mrozek – Szymon Zalewski, Jakub Borowiak, Sebastian Walukiewicz, Marcel Stefaniak (46′ Robert Ożóg) – Michał Skóraś, Mateusz Skrzypczak (74′ Kacper Laskoś), Błażej Starzycki (41′ Marcin Grabowski), Przemysław Bargiel, Tymoteusz Klupś – Kacper Wełniak (67′ Mateusz Szwed).

Polska – Czechy 3:0 (1:0)
Przemysław Bargiel 40, Tymoteusz Klupś 58, 78

Polska: Mateusz Kochalski – Michał Gładysz, Szymon Zalewski (74′ Jakub Borowiak), Sebastian Walukiewicz, Marcin Grabowski – Michał Zięba (41′ Michał Skóraś), Kacper Laskoś (71′ Mateusz Skrzypczak), Błażej Starzycki (69′ Robert Ożóg), Przemysław Bargiel, Tymoteusz Klupś – Kacper Wełniak (69′ Mateusz Szwed).

fot. Puszcza Niepołomice

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x