Dwa sparingi i dwa zwycięstwa Wisły 2002

29
Luty
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-14

bz02282016_011

W niedzielę oraz w poniedziałek drużyna z rocznika 2002 rozegrała dwa sparingi. Najpierw nasza drużyna pojechała do Tychów, na mecz z tamtejszym GKS-em, a następnego dnia do Krakowa przyjechała drużyna Orbity Bukowno.

W niedzielę mecz w Tychach rozegrali zawodnicy z rocznika 2002. Po niemrawych pierwszych minutach wiślacy w 18. minucie strzelili pierwszą bramkę w tym spotkaniu. Po zespołowej akcji lewym skrzydłem, Adrian Mirecki dostał piłkę w polu karnym i sprytnym uderzeniem pokonał bramkarza. Jeszcze w pierwszej połowie padła bramka wyrównująca. W obronie Wisły doszło do błędu w komunikacji i po podaniu jednego z obrońców piłka wpadła do siatki. W drugiej połowie przewaga Białej Gwiazdy była zdecydowana, jednak na decydującą bramkę musieliśmy długo czekać. Dopiero w 70. minucie zawodnik testowany bardzo mocnym uderzeniem z dystansu pokonał bramkarza. Wisła mogła zdobyć jeszcze przynajmniej jedną bramkę, ale bramkarz GKS-u był w bardzo dobrej dyspozycji.

Zdjęcia z wyjazdu do Tychów!

Zagraliśmy przyzwoity mecz, w pierwszej połowie były dobre momenty, ale to dla mnie za mało. Po przerwie rywal został przez nas zdominowany, mieliśmy sporo sytuacji i w końcu zawodnik testowany ładnym strzałem na bramkę pokonał bramkarza, rehabilitując się za wcześniejszego samobója. Pierwsza bramka padła po ładnej akcji zespołowej. Rywal starał się grać w piłkę, za co można go pochwalić – powiedział po meczu trener Adrian Filipek.

GKS Tychy – Wisła Kraków 2002 1:2 (1:1)
Bramka samobójcza 36’ – Adrian Mirecki 18’, zawodnik testowany 70’
Wisła Kraków: Szymon Goch – Jakub Kulig, Jakub Zima, Patryk Pischinger, Kacper Masny – zawodnik testowany, Wiktor Szywacz, Bartłomiej Gierek – zawodnik testowany, Adrian Mirecki, Michał Supel oraz Bartosz Matoga, Aleks Leśniak, Michał Przybyło, Jakub Galos, zawodnik testowany

bz02282016_017

W poniedziałek Wisła 2002 zmierzyła się w Krakowie z Orbitą Bukowno. Pojedynek toczył się w bardzo ciężkich warunkach, jednak nie przeszkadzało to naszym zawodnikom w bardzo dobrej grze. Wiślacy byli tego dnia wyjątkowo skuteczni, a szczególnie Adam Warmuz, strzelec 3 bramek. Ostatecznie Wisła U-14 wygrała 8:0.

Dzisiejszy sparing to mecz gdzie chłopcy co mniej grali ostatnio, mogli sobie pograć. Cieszę się, że próbowali robić to co nakreśliliśmy i chcieli strzelać kolejne bramki – mówi po meczu trener Adrian Filipek.

Wisła Kraków 2002 – Orbita Bukowno 8:1
Bramki: Adam Warmuz trzy, Michał Przybyło dwie, Mateusz Grzybowski, Jakub Galos, zawodnik testowany
Wisła Kraków: Konstanty Karagiannakos – zawodnik testowany, Bartłomiej Kulig, Bartosz Matoga, zawodnik testowany – Aleks Leśniak, Jakub Galos, zawodnik testowany – Michał Przybyło, Mateusz Grzybowski, Adam Warmuz

bz02282016_026

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x