Drugie miejsce Wisły U-13 na turnieju Uhlsport Cup!

16
Grudzień
2014

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-13

DSC05067

W dniach 13-14 grudnia na obiekcie w Skotnikach odbył się turniej Uhlsport Cup. Jedną z drużyn, która brała udział w zawodach była nasza Akademia, co więcej, zajęła w nich drugie miejsce ustępując tylko Akademii Piłkarskiej 21. W turnieju wzięło udział łącznie 12 zespołów.

W pierwszym dniu turnieju doszło do aż pięciu spotkań z udziałem zawodników Wisły Kraków. Podopieczni Michała Janii rozpoczęli rywalizację od remisu 0:0 z Orbitą Bukowno. Po tym spotkaniu doszło do dwóch zwycięstw: najpierw z Arką Gdynia 3:1, a potem z Górnikiem Wieliczka 5:0. W ostatnich dwóch spotkaniach wiślacy zremisowali z Unią Warszawa 1:1 oraz przegrali z późniejszymi triumfatorami rozgrywek 0:1.

DSC04992

W drugim dniu zawodnicy Białej Gwiazdy zagrali lepiej, co przełożyło się na trzy zwycięstwa: z Mazovią Tomaszów Mazowiecki 4:2, z Unią Tarnów 3:0 i MOSM-em Tychy 2:0.

Po turnieju trener Jania podkreślał, że zawodnicy zdobywali bramki po efektownych akcjach i tworzyli bardzo dużo sytuacji. Sporo z tych sytuacji jednak marnowali. Naszym zawodnikom nie sprzyjało również szczęście, bo często obijali słupki i poprzeczki.

Skład Wisły: Buksa, Glanowski, Goch, Hoyo-Kowalski, Krysik, Aleks Leśniak, Filip Leśniak, Martuszewski, Masny, Olejnik, Pischinger, Przybyło, Supel, Mirecki

DSC04998

DSC05036

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x