Daniel Hoyo-Kowalski powołany na Macedonię

04
Marzec
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-15

BAZ02182018-3173

Opuścił obóz Wisły 2003 i w trybie awaryjnym do reprezentacji Polski do lat 15 dołączy Daniel Hoyo-Kowalski, który otrzymał w piątek powołanie od selekcjonera Marcina Dorny. Dołączy do kadry, która 6 i 8 marca zagra w Skopje z Macedonią.

Daniel Hoyo-Kowalski brał udział w lutowym zgrupowaniu selekcyjnym. Musiał więc zrobić na selekcjonerze dobre wrażenie, ponieważ jest jednym z nielicznych, którzy z tamtego zgrupowania otrzymali powołania na sparingi z Macedonią. Będzie drugim wiślakiem, ponieważ wcześniej powołany został Aleksander Buksa. Hoyo-Kowalski to środkowy obrońca, bądź defensywny pomocnik, który do Wisły trafił w 2010 roku. Wisła jest jego pierwszy i jedynym do tej pory klubem.

Kadra na dwumecz z Macedonią: Aleksander Buksa, Daniel Hoyo-Kowalski (Wisła Kraków), Fryderyk Gerbowski (Escola Varsovia Warszawa), Igor Ławrynowicz (Lech Poznań), Radosław Cielemęcki (Legia Warszawa), Jakub Ojrzyński (Legia Warszawa), Rafał Włodarczyk (Legia Warszawa), Kacper Smorgol (RB Leipzig, Niemcy), Michał Robakiewicz (UKS SMS Łódź), Filip Balcewicz (Pogoń Szczecin), Kacper Kozłowski (Pogoń Szczecin), Nikodem Sujecki (Pogoń Szczecin), Hubert Turski (Pogoń Szczecin), Bartosz Baranowicz (Rozwój Katowice), Ariel Mosór (Unia Warszawa), Brian Woschek (SV Werder Bremen 1899, Niemcy), Patryk Kusztal (Zagłębie Lubin), Jakub Malec (Zagłębie Lubin), Bartosz Matuła (Zagłębie Lubin).

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x