„Dało mi to odpowiedź, nad czym musimy jeszcze pracować”. Sparingowy dwumecz Wisły U-12

21
Luty
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-12

DSC_5706

W sobotę zawodnicy Wisły Kraków 2004 udali się do Krosna, gdzie rozgrali dwa mecze sparingowe. W pierwszym z nich podopieczni trenera Michała Jani przegrali z gospodarzami, Beniaminkiem 3:4, a w drugim pokonali Spartę Zabrze 5:3.

Fotogaleria autorstwa Beniaminka Krosno

Mecz z Beniaminkiem Krosno był niezwykle interesujący. Wiślacy przegrywali już 0:2 oraz 1:3, jednak potrafili dogonić rywala przy stanie 3:3. Niestety, gospodarze okazali się skuteczniejsi, zdobyli czwartą bramkę i wygrali spotkanie. W drugim meczu, przeciwko Sparcie Zabrze, szczególnie pierwsza połowa była wyrównana. Później jednak podopieczni trenera Jani byli zdecydowanie konkretniejsi pod bramką rywala, wygrywając to spotkanie 5:3.

Bardzo dobra gra kontrolna z Beniaminkiem Krosno, drużyną, która długo utrzymuje się przy piłce, próbując wysoko odbierać piłkę i kończąc akcje strzałem. Dobra gra obu zespołów, jednak brakowało nam podjęcia decyzji o strzale. Były fragmenty gdy Beniaminek przeważał, jednak momentami my również mieliśmy przewagę. Ze Spartą mieliśmy problem w pierwszej połowie z wyprowadzeniem piłki. Za łatwo dawaliśmy się ogrywać. Jeśli chodzi o wyjazd, to myślę, że każdy zagrał sporo minut i dało mi to odpowiedź, nad czym musimy jeszcze pracować. Gdy przeciwnik ustawiał się wysoko to mieliśmy spore problemy. Jestem zadowolony z wyjazdu, ale niezadowolony z niektórych fragmentów, takich jak decyzje indywidualne w pierwszym meczu oraz gra defensywna w drugim – powiedział trener Michał Jania.

Beniaminek Krosno – Wisła Kraków 2004 4:3 (Michał Opalski dwie, Bartosz Kutrzeba)
Wisła Kraków 2004 – Sparta Zabrze 5:3 (Patryk Kościółek dwie, Dawid Kędziora, Bartłomiej Wolak, Karol Tokarczyk)

Wisła Kraków: Szymon Kucharski, Szymon Wolak – Mateusz Fenoszyn, Kacper Filo, Aleksander Karagiannakos, Dawid Kędziora, Patryk Kościółek, Konrad Kukułka, Bartosz Kutrzeba, Jakub Libura, Jakub Madejski, Michał Opalski, Michał Raś, Bartosz Seweryn, Karol Tokarczyk, Stanisław Tynor, Kacper Urbańczyk, Bartłomiej Wolak, Robert Zaborowski

fot. Beniaminek Krosno

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x