CLJ: Zwycięstwo z Polonią w Warszawie aż 6:2!

26
Kwiecień
2015

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-17

DSC_2777

Wisła Kraków zdeklasowała Polonię Warszawa, wygrywając w 25. kolejce Centralnej Ligi Juniorów 6:2. Gospodarze szybko objęli prowadzenie 2:1, ale później nasi zawodnicy udowodnili, że tego dnia nie ma na nich mocnych, jeszcze przed przerwą dokładając trzy kolejne bramki. Kolejnym hat-trickiem popisał się Adrian Wójcik, a po jednej bramce zdobyli Grzegorz Kociołek, Kevin Kuźba oraz ostatnio niezawodny Oskar Wąsikowski. Po tym spotkaniu Wisła umocniła się na szóstym miejscu w tabeli, ze stratą pięciu punktów do czwartej Cracovii, z którą zmierzymy się już w najbliższej kolejce!

Byliśmy dużo lepsi, chłopaki zagrali bardzo dobry mecz. Naprawdę jestem zadowolony z postawy każdego, ponieważ od początku spotkania to my dyktowaliśmy warunki. Natomiast kontrolując grę wkradło się trochę nieuwagi, doprowadziliśmy do dwóch stałych fragmentów gry, po których rywal strzelił nam dwie bramki. Przy 1:2 wróciliśmy do gry, strzelając trzy bramki w ciągu dziesięciu minut. Przewaga fizyczna i techniczna była po naszej stronie. Jechaliśmy do Warszawy, szykując się na ciężki mecz, a tak naprawdę okazało się, że Polonia nie sprostała naszym warunkom – podsumował spotkanie trener Dariusz Marzec.

Polonia Warszawa – Wisła Kraków 2:6 (2:4)
Bramki dla Wisły: Adrian Wójcik 15’, 41’, 35’, Oskar Wąsikowski 38’, Kevin Kuźba 48’, Grzegorz Kociołek 90’
Mateusz Zając – Jakub Ptak, Arkadiusz Chlebowski, Patryk Michniak, Jakub Janur – Grzegorz Kociołek, Kevin Kuźba, Bartłomiej Purcha, Konrad Handzlik, Bartłomiej Purcha – Adrian Wójcik.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x