CLJ: Remis na początek

08
Marzec
2015

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-17

1200x800_028_U19

Po 99. dniach przerwy wróciliśmy do Centralnej Ligi Juniorów. W pierwszym meczu rundy wiosennej, podopieczni trenera Dariusza Marca tylko zremisowali na wyjeździe z GKS-em Bełchatów 0:0. Z przebiegu spotkania Wisła zasłużyła na więcej niż jeden punkt, ale pod bramką rywala brakowało skuteczności. Zawodnicy Białej Gwiazdy mogą żałować tej straty punktów, bo już po pierwszym wiosennym spotkaniu była okazja zmniejszyć stratę punktową do drużyn z miejsc od trzeciego do szóstego, a tak na trzynaście „oczek” uciekła druga Polonia Warszawa. Za tydzień wiślacy zmierzą się na wyjeździe z Koroną Kielce.

Ze spotkania jestem zadowolony, bo zaangażowanie i postawa na boisku były na odpowiednim poziomie. Początkowo było widać taką lekką nerwowość, ale ogólnie rzecz biorąc uważam, że drużyna zagrała dobry mecz i byliśmy lepsi od gospodarzy. Natomiast nie udało nam się strzelić bramki i tego możemy najbardziej żałować, bo sytuacje ku temu sobie stwarzaliśmy, ale zabrakło po prostu szczęścia. Mecz był ciężki ponieważ GKS Bełchatów to wymagający przeciwnik, ale powinniśmy wygrać, bo z gry byliśmy lepsi – ocenił spotkanie trener Dariusz Marzec.

GKS Bełchatów – Wisła Kraków 0:0
Wisła Kraków: Mateusz Zając – Jakub Dziubas, Krystian Kujawa, Łukasz Skrzypek, Jakub Janur – Jakub Bartosz, Jakub Mordec, Konrad Handzlik (67’ Przemysław Porębski), Kamil Kuczak, Grzegorz Marszalik – Adrian Wójcik (55’ Oskar Wąsikowski)

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x