trening04
gru 09, 2018  Autor Redakcja

Wtorek (11.12.2018) 16:30 Skillbox Czwartek (13.12.2018) 17:00 Hala Sektor B Piątek (14.12.2018) 19:00 Skillbox

Zobacz więcej
sparing04
gru 08, 2018  Autor Redakcja

Niedziela (09.12.2018)  KS Kabel Miejsce: Parkowa 12a Kraków Zbiórka: godz. 13:15 na miejscu Boisko: Centrum Sportu Parkowa Co zabrać: strój Wisły (koszulka, spodenki, getry), dres (bluza i długie spodnie), odzież termoaktywna, buty piłkarskie, woda mineralna niegazowana bez dodatkowych smaków Skład: Jakub Jędrszczyk, Mikołaj Kominek, Maciej Lizoń, Maksymilian Okrzes, Antoni Piwowarczyk, Tomasz Trzyszczyk, Nikodem Wróblewski. Rozpoczęcie 13:30 Zakończenie około 14:45     […]

Zobacz więcej
trening04
gru 02, 2018  Autor Redakcja

Wtorek (04.12.2018) 16:30 Skillbox Czwartek (06.12.2018) 16:15 Główna Hala Piątek (07.12.2018) 19:00 Skillbox Sobota (08.12.2018) 10:00 Gimnastyka Niedziela (09.12.2018) Sparing KS Kabel – więcej informacji wkrótce

Zobacz więcej
trening04
lis 25, 2018  Autor Redakcja

Wtorek (27.11.2018) 16:30 Skillbox Czwartek (29.11.2018) 17:00 Hala Sektor B Piątek (30.11.2018) 19:00 Skillbox

Zobacz więcej
trening04
lis 18, 2018  Autor Redakcja

Wtorek (20.11.2018) 16:30 Skillbox Czwartek (22.11.2018) 17:00 Hala Sektor B Piątek (23.11.2018) 19:00 Skillbox Sobota (24.11.2018) 10:00 Gimnastyka

Zobacz więcej
U8_sezon_18/19
lis 16, 2018  Autor Redakcja

Sobota (17.11)  Bronowianka Kraków, AMT Limanovia Miejsce: Zarzecze 124 Zbiórka: godz. 8:30  na miejscu Boisko: hala Bronowianki Kraków Co zabrać: strój Wisły (koszulka, spodenki, getry), dres (bluza i długie spodnie), buty piłkarskie (halowe), woda mineralna niegazowana bez dodatkowych smaków Skład: Maksymilian Hałucha, Jakub Jędrszczyk, Mikołaj Kominek, Maksymilian Okrzes, Oskar Kapusta, Antoni Piwowarczyk, Nikodem Wróblewski. Rozpoczęcie 8:45 Zakończenie około 11:45 […]

Zobacz więcej
trening04
lis 11, 2018  Autor Redakcja

Wtorek (13.11.2018) 16:30 Skillbox Czwartek (15.11.2018) 17:00 Hala Sektor B Piątek (16.11.2018) 19:00 Skillbox Sobota – Mecze Sparingowe (więcej informacji wkrótce)

Zobacz więcej
turniej04
lis 09, 2018  Autor Redakcja

Niedziela (11.11) Piast Skawina Cup Miejsce: Hala Sportowa przy Liceum Ogólnokształcącym w Skawinie, wjazd od ul. Konstytucji 3 Maja Zbiórka: Godz. 7:45 Co zabrać: strój Wisły (koszulka, spodenki, getry), dres (bluza i długie spodnie), buty piłkarskie (halowe), woda mineralna niegazowana bez dodatkowych smaków Skład: Maksymilian Hałucha, Jakub Jędrszczyk, Oskar Kapusta, Mikołaj Kominek, Maksymilian Okrzes, Antoni Piwowarczyk, Nikodem Wróblewski Rozpoczęcie 8:00 Zakończenie 14:00

Zobacz więcej
trening04
lis 04, 2018  Autor Redakcja

Wtorek (06.11.2018) 16:30 Skillbox Czwartek (08.11.2018) 17:00 Hala Sektor B Piątek (09.11.2018) 19:00 Skillbox Niedziela – Turniej Skawina (powołania po piątkowym treningu)  

Zobacz więcej
U8_sezon_18/19
paź 30, 2018  Autor Redakcja

Środa (31.10)  Garbarnia Kraków Miejsce: Rydlówka 23 Zbiórka: godz. 16:30  na miejscu Co zabrać: strój Wisły (koszulka, spodenki, getry), dres (bluza i długie spodnie), buty piłkarskie (korki), woda mineralna niegazowana bez dodatkowych smaków Skład: Bruno Fabris, Hałucha Maksymilian, Jakub Jędrszczyk, Mikołaj Kominek,  Oskar Kapusta, Illia Yaryna , Nikodem Wróblewski. Rozpoczęcie 17:00. Zakończenie około 18:30.     ————————————————————————————————————————————————————– Niedziela (04.11) Piast Skawina […]

Zobacz więcej
Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x