„Był to wartościowy sparing dla obu stron”

14
Luty
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-14

bz02142016_055

W bardzo wyrównanym meczu Wisła Kraków 2002 uległa Legii Warszawa 0:1. Obie drużyny zaprezentowały się dobrze, pozwalając przeciwnikowi na niewiele. Jedyna bramka w meczu padła po długim podaniu z własnej połowy legionistów.

Sprawdźcie galerię meczową!

Obie drużyny zagrały wyrachowaną piłkę, a o wyniku zadecydował błąd ludzki. Myślę, że był to wartościowy sparing dla obu stron. Spotkały sie dwie drużyny o podobnym potencjale i uważam, że był to mecz na remis. Raz atakowaliśmy my, raz Legia, choć zgodzę się, że klarownych sytuacji było mało. Mogliśmy więcej utrzymywać się na połowie rywala i zagrać odważniej na skrzydłach, bo wiem że stać nas na to. Mam kilka uwag do zawodników, ale też cieszę się, że większość nie pękła tylko grali na równym poziomie z bardzo mocną drużyną. Pokazali, że są gotowi na rywalizację z najlepszymi w Polsce, oczywiście cały czas pracując nad tym co mamy do poprawy i rozwijając to, co mamy dobre – podsumował spotkanie trener Adrian Filipek.

Legia Warszawa – Wisła Kraków 1:0 (1:0)

Wisła Kraków: Bartosz Matoga – Wiktor Martuszewski, Jakub Zima, Patryk Pischinger, Kacper Masny – zawodnik testowany, Wiktor Szywacz, Michał Supel – Michał Przybyło, Adrian Mirecki, Adam Warmuz oraz Filip Nowak, Aleks Leśniak, Bartłomiej Gierek

bz02142016_049

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x