Bronowianka CUP: Wisła 2004 druga, Wisła 2007 najlepsza w Lidze Europy

19
Czerwiec
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-12 / U-9

bronowianka cup

Rocznik 2004 i 2007 wzięły udział w dniach 18-19 czerwca w Bronowianka Cup. Podopieczni trenera Michała Jani zajęli drugie miejsce, przegrywając tylko jedno, ostatnie spotkanie z gospodarzami, natomiast zawodnicy trenera Szymona Krzysztania w drugim dniu turnieju zaprezentowali się bardzo dobrze i wygrali Ligę Europy.

Wisła 2004 rozpoczęła turniej od remisu z późniejszym triumfatorem FASE Szczecin. Następne dwa spotkania z Tomasovią Tomaszów Lubelski oraz z GKS Tychy również zakończyły się podziałem punktów. Dopiero w czwartej kolejce Biała Gwiazda odniosła pierwsze zwycięstwo, wygrywając z Bronowianką 3:0. W ostatniej kolejce pierwszego dnia wiślacy pokonali Beniaminek Krosno 3:0 i zajęli w swojej grupie drugie miejsce. W niedzielę po remisie z Lechią Gdańsk, zwycięstwie z BKS Lublin 3:1 i porażce z Bronowianką 0:2 wiślacy odebrali srebrne medale.

Barwy Białej Gwiazdy reprezentowali: Szymon Kucharski, Szymon Wolak, Kacper Filo, Jakub Jania, Bartosz Kutrzeba, Aleksander Karagiannakos, Konrad Kukułka, Michał Raś, Kacper Zborowski, Robert Zaborowski, Dominik Sambor, Jakub Madejski, Stanisław Tynor, Karol Tokarczyk, Michał Opalski, Bartłomiej Wolak, Patryk Kościółek, Dawid Kędziora. Trener: Michał Jania

Wyniki Wisły 2004:
Wisła Kraków – FASE Szczecin 0:0
Wisła Kraków – Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:2
Wisła Kraków – GKS Tychy 0:0
Wisła Kraków – Bronowianka II 3:0
Wisła Kraków – Beniaminek Krosno 3:0
Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 0:0
Wisła Kraków – BKS Lublin 3:1
Wisła Kraków – Bronowianka 0:2

W sobotę Wiśle 2007 nie szło najlepiej, mecze kończyły się wynikami: 0:6 ze Spartą Zabrze, 1:2 z Resovią, 2:4 z Parasolem Wrocław, 5:1 z Bronowianką oraz 2:5 z Beniaminkiem Krosno. W niedzielę wyglądało to o wiele lepiej, przyszły zwycięstwa z Unią Oświęcim 4:1, Stalą Rzeszów 2:1 oraz Progresem Kraków 5:0 i dało to Białej Gwieździe pierwsze miejsce w Lidze Europy.

Barwy Białej Gwiazdy reprezentowali:

Wyniki Wisły 2007:
Wisła Kraków – Sparta Zabrze 0:6
Wisła Kraków – Resovia Rzeszów 1:2
Wisła Kraków – Parasol Wrocław 2:4
Wisła Kraków – Bronowianka II 5:1
Wisła Kraków – Beniaminek Krosno 2:5
Wisła Kraków – Unia Oświęcim 4:1
Wisła Kraków – Stal Rzeszów 2:1
Wisła Kraków – Progres Kraków 5:0

Barwy Wisły reprezentowali: Konieczny Oskar, Janecki Krystian, Kościółek Igor, Grabowski Kuba, Paszcza Michał, Kulig Oli, Kuś Antek, Broniszewski Antek, Malina Szymon, Mita Kuba, Worgacz Mikołaj, Pytlik Mikołaj. Trener: Szymon Krzysztań

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x