Broda: Z przodu mamy szybkich zawodników, którzy potrafią zrobić kawał dobrej roboty

10
Czerwiec
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-15

Kamil Broda

Naszą siłą sa skrzydła – przekonuje Kamil Broda w dniu startu miniEURO Wisła CUP U15. Zapraszamy do rozmowy z bramkarzem Wisły, który wraca do gry po kontuzji palca. Pierwszy mecz już dzisiaj o 18:30!

Odczuwasz jeszcze jakiś dyskomfort po kontuzji?
– Nie. Już jest wszystko w porządku. Czuję jedynie głód piłki.

Jak nastroje przed taką imprezą? Pierwszy taki turniej u siebie,na swoim obiekcie.
– Pozytywne. Od poniedziałku w stu procentach koncentrujemy się na tym turnieju. Moim zdaniem nie ma różnicy czy gramy u siebie czy na wyjeździe – może poza tym, że gramy na dobrze znanym nam boisku.

Której drużyny upatrujesz jako faworyta turnieju?
– Nie znamy wszystkich drużyn – nie wiemy jak grają, dlatego ciężko stwierdzić kto jest faworytem. Pewne jest to, że każda drużyna, która przyjedzie na ten turniej jest mocna i będzie chciała się pokazać z jak najlepszej strony, ale wszystko jak zawsze zweryfikuje boisko.

Co będzie siłą Wisły?
– Wydaje mi się, że naszym najmocniejszym aspektem są skrzydła. Znajdują się tam szybcy i kreatywni zawodnicy, którzy potrafią zrobić kawał dobrej roboty. Należy jednak pamiętać, że każdy zawodnik w naszej drużynie posiada wysokie umiejętności, razem tworzymy jedność i siła naszego rocznika tkwi właśnie w mocnej drużynie, w której jeden walczy za drugiego.

Atmosfera turniejowa robi się coraz bardziej napięta. Jak to na was wpływa?
– Od kilku tygodni czuć już tę atmosferę, że zbliża się wielki turniej. Wszystkie plakaty, filmiki powodują to, że ludzie zaczynają się interesować tym wydarzeniem. Duży rozgłos tego turnieju nadaje mu ciekawy klimat. Nie możemy się już doczekać wieczoru!

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x