Bakoma Sp. z o. o. Sponsorem Wiślackich Skrzatów

09
Listopad
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

Bakoma

Kolejna uznana Firma zaczyna współpracę z Akademią Piłkarską Wisła Kraków. Co najmniej do końca sezonu 2016/17 Sponsorem Wiślackich Skrzatów będzie Bakoma Sp. z o. o. Logo Firmy pojawi się na froncie koszulek naszych najmłodszych wychowanków.

Wiślackie Skrzaty, czyli zajęcia dla najmłodszych, wystartowały we wrześniu 2014 roku. Zajęcia odbywają się w weekendy przy ulicy Reymonta 22, a uczęszczają na nie dzieci w wieku przedszkolnym, od 3 do 5 lat. Liczba chętnych do aktywnego spędzania wolnego czasu pod opieką trenerów Białej Gwiazdy stale rośnie i w chwili obecnej regularnie trenuje blisko 100 chłopców i dziewczynek. Również coraz większym zainteresowaniem cieszą się zajęcia stacjonarne w ramach projektu Przedszkole z Białą Gwiazdą. W dziesięciu krakowskich placówkach ćwiczy już ponad 200 dzieciaków.

Miło nam, że uznany na polskim rynku producent przetworów mlecznych wyraża chęć współpracy z nami – mówi Dyrektor Akademii Rafał Wisłocki. – Stawiamy na sport wśród najmłodszych ponieważ mamy świadomość, że w obecnej dobie komputerów ci najmłodsi już potrzebują jak najwięcej możliwości do aktywnego spędzania wolnego czasu. Jestem pewny, że razem z Bakomą będziemy rozwijać się jeszcze dynamiczniej – dodaje.

Bakoma Sp. z o. o. powstała w 1989 roku i jest największym polskim producentem galanterii mlecznej. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, a produkcja jogurtów, serków i deserów mlecznych odbywa się w nowoczesnym zakładzie w Elżbietowie koło Sochaczewa. Bakoma buduje pozycję silnego producenta przetworów mlecznych również za granicą, odkąd Polska weszła do Unii Europejskiej w 2004 roku. Jej produkty są dostępne w krajach takich jak: USA, Anglia, Irlandia, Portugalia, Słowacja, Węgry, Rumunia, Rosja, Litwa, Estonia.

Nowy Sponsor Wiślackich Skrzatów cieszy się zaufaniem wśród klientów, co potwierdzają liczne medale i wyróżnienia. Ważną postawą Bakomy jest odpowiedzialność społeczna. dobrowolne zaangażowanie w aktywne tworzenie dobrych relacji z szeroko rozumianym otoczeniem. Bakoma poszukuje rozwiązań korzystnych zarówno dla naszej firmy, jak i całego jej otoczenia – pracowników, dostawców, interesariuszy, społeczności lokalnych i środowiska naturalnego. Wszystkie podejmowane działania są zgodne z zasadami odpowiedzialnego biznesu. Więcej o Firmie można przeczytać pod adresem internetowym: bakoma.pl. Bakoma wspierała polski sport już w XX wieku, pojawiąc się na koszulkach piłkarzy Widzewa Łódź w latach 1996-1998, wspierając ich m.in. podczas gry w Lidze Mistrzów.

11222015_014

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x