Rusza Akademia Techniki Indywidualnej

02
Marzec
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-10 / U-11 / U-12 / U-13 / U-8 / U-9

Akademia Techiniki Indywidualnej

Akademia Piłkarska Wisła Kraków rusza z projektem Akademia Techniki Indywidualnej. Projekt ten skierowany jest do dzieci w kategoriach wiekowych Żak, Orlik i Młodzik. Zajęcia będą prowadzone w małych grupach przez trenerów Akademii. Koordynatorami projektu będą Michał Jania oraz Maciej Papież. Zapisy od 2 marca. Start zajęć 7 marca!

Projekt Akademia Techniki Indywidualnej to nowoczesne i profesjonalne kształcenie piłkarskie dla dzieci i młodzieży – w małych grupach, z podejściem indywidualnym. Trenerzy Jania i Papież będą skupiali się przede wszystkim na technice użytkowej. – Ćwiczenia będziemy dozować w zależności od kategorii wiekowej, im starsza grupa tym ten poziom będzie bardziej zaawansowany – mówi Papież. Ćwiczącym zawodnikom zostanie poświęcona maksymalna uwaga trenerów. – Dwóch trenerów przeważnie pracuje przy grupie dwudziestoosobowej, natomiast tutaj będziemy mieli do czynienia z co najwyżej dziewiątką trenujących. Dzięki temu zwrócimy dużą uwagę na dokładność i będziemy w stanie wyłapać każdy błąd w wykonaniu danego ćwiczenia. Zajęcia cechować będzie duża intensywność – dodaje. Jakich ćwiczeń można się spodziewać? – Elementy koordynacyjne zostaną wdrożone, ale wszystko będzie wykonywane z piłką. Czyli między innymi kontrola piłki, gra 1 na 1, rozumienie gry, umiejętność wykorzystania gry w przewadze czy przyjęcie kierunkowe. Będziemy starać się wychwycić wszystkie niedoskonałości, nauczyć i iść dalej by stworzyć kompletnego zawodnika. ATI można traktować jako piłkarskie korepetycje, ponieważ zapisać się do niej może każdy – tłumaczy. Zgłoszenia należy wysyłać na adres ati@tswisla.pl.

Szczegółowe informacje jak dołączyć do Akademii Techniki Indywidualnej:

Fot. Krzysztof Porebski / www.fotoporebski.pl
Zajęcia tematycznie prowadzone są w cyklach miesięcznych, zawodnik może uczestniczyć tylko w dwóch cyklach miesięcznych następujących po sobie, chyba że prowadzący zdecyduje inaczej w celu uzupełnienia grupy.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x