ATI: Zapisy do pierwszego cyklu zamknięte!

04
Marzec
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

Akademia Techiniki Indywidualnej

Bardzo szybko udało się zamknąć listę zgłoszeniową do Akademii Techniki Indywiudalnej. Zapisy wystartowały w środę, a już dzisiaj mamy komplet uczestników! Wciąż jednak można dołączyć do ATI.

ATI

Akademia Techniki Indywidualnej w szczególności zainteresowała kategorie wiekowe Żak oraz Orlik. Chwilę po rozpoczęciu zapisów trenerzy mieli nadmiar zgłoszeń. W związku z tym oraz mniejszym zainteresowaniem wtorkowymi zajęciami dla Młodzików, Koordynatorzy projektu Maciej Papież i Michał Jania postanowili uruchomić grupę mieszaną (dla wszystkich trzech grup wiekowych), której zajęcia będą odbywać się właśnie we wtorki o godzinie 20:00. Przypominamy również, że brak przyjęcia teraz oznacza, że – w przypadku dalszego zainteresowania zajęciami – osoby niezapisane są pierwszymi w kolejności do trzeciego cyklu, który rozpocznie się w maju.

Informacja dla zgłoszonych: Do niedzieli wszyscy otrzymają informację zwrotną. Bardzo prosimy w przypadku rezygnacji niezwłocznie o tym poinformować mailowo ati@tswisla.pl.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x