ATI: Ruszyły zapisy na kolejne Cykle Szkoleniowe!

25
Kwiecień
2016

Autor Redakcja

Kategoria Aktualności

Akademia Techiniki Indywidualnej

Akademia Techniki Indywidualnej ogłasza nabór na III Cykl Szkoleniowy! Zgodnie z regulaminem jedna osoba może wziąć udział w dwóch cyklach z rzędu, chyba że prowadzący zadecyduje inaczej.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem podczas zapisów na I Cykl Szkoleniowy, wiele osób znalazło się na liście oczekujących z pierwszeństwem zapisu. Dlatego bardzo prosimy, do środy 27.04, o potwierdzenie udziału przez zawodników, którzy otrzymali od nas wiadomość zwrotną z takową informacją. Natomiast od 28.04 będą prowadzone zapisy z kolejnością zgłoszeń. Jednocześnie przypominamy, że zapisy trwają do trzech kategorii wiekowych (w tym również Młodzika). Zajęcia rozpoczną się 9-11.05 i odbywać się będą cyklicznie co tydzień o godz. 19.30: Orliki w poniedziałek, Młodziki we wtorek, a Żaki w środy.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres ati@tswisla.pl, w tytule zgłoszenia wpisujemy imię i nazwisko oraz kategorię do której zgłaszamy np. Adam Kowalski Żak. Zgłoszenia do wyczerpania miejsc, decyduje kolejnosć zgłoszeń. Zapraszamy!

Akademia Techiniki Indywidualnej

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x