ATI: Ruszają zapisy na rundę jesienną!

28
Sierpień
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-10 / U-11 / U-12 / U-13 / U-8 / U-9

Akademia Techiniki Indywidualnej

Wraz z sezonem 2016/17 wracamy z Akademią Techniki Indywidualnej. Po sukcesie z wiosny uruchamiamy jeszcze jedną grupę! Szczegóły poniżej. Pierwsze zajęcia już 5 września!

ati_nowe

Każda osoba zakwalifikowana otrzyma wiadomość zwrotną z formularzem zgłoszeniowym oraz regulaminem ATI. Warunkiem dopuszczenia do zajęć jest odesłanie formularza oraz potwierdzenia wpłaty w pliku PDF. Pierwsze zajęcia już 5 września!

Co to jest ATI?
Projekt Akademia Techniki Indywidualnej to nowoczesne i profesjonalne kształcenie piłkarskie dla dzieci i młodzieży – w małych grupach, z podejściem indywidualnym. Trenerzy Jania i Papież będą skupiali się przede wszystkim na technice użytkowej. – Ćwiczenia będziemy dozować w zależności od kategorii wiekowej, im starsza grupa tym ten poziom będzie bardziej zaawansowany – mówi Papież. Ćwiczącym zawodnikom zostanie poświęcona maksymalna uwaga trenerów. – Dwóch trenerów przeważnie pracuje przy grupie dwudziestoosobowej, natomiast tutaj będziemy mieli do czynienia z co najwyżej dziewiątką trenujących. Dzięki temu zwrócimy dużą uwagę na dokładność i będziemy w stanie wyłapać każdy błąd w wykonaniu danego ćwiczenia. Zajęcia cechować będzie duża intensywność – dodaje. Jakich ćwiczeń można się spodziewać? – Elementy koordynacyjne zostaną wdrożone, ale wszystko będzie wykonywane z piłką. Czyli między innymi kontrola piłki, gra 1 na 1, rozumienie gry, umiejętność wykorzystania gry w przewadze czy przyjęcie kierunkowe. Będziemy starać się wychwycić wszystkie niedoskonałości, nauczyć i iść dalej by stworzyć kompletnego zawodnika. ATI można traktować jako piłkarskie korepetycje, ponieważ zapisać się do niej może każdy – tłumaczy. Zgłoszenia należy wysyłać na adres ati@tswisla.pl.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x