ATI: Rozpoczynamy kolejny cykl. Są jeszcze ostatnie miejsca!

09
Luty
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-10 / U-11 / U-12 / U-13 / U-7 / U-8 / U-9

Akademia Techiniki Indywidualnej

Akademia Piłkarska Wisła Kraków rozpoczyna zapisy na kolejne edycje Akademii Techniki Indywidualnej! Zapisywać się można poprzez ati@tswisla.pl. Zapraszamy!

Na wiosnę planowane są cztery cykle szkoleniowe, które będą realizowane w czterech grupach: żak, orlik, młodzik oraz mieszana. Treningi z podziałem na grupy dziesięcioosobowe przy dwóch trenerach prowadzących odbywać się będą w poniedziałki, wtorki i środy (cykl luty – marzec) oraz poniedziałki i wtorki (cykl maj – czerwiec). Każda jednostka trwa niezmiennie 60 minut, raz w tygodniu.

Koszt: dla zawodników Akademii Piłkarskiej to 120 zł, pozostali – 150 zł.
Zapisy: do 11.02.2017. Zgłoszenie należy przesłać na adres ati@tswisla.pl. Liczy się kolejność zgłoszeń!
Tytuł: ATI, imię i nazwisko, rocznik.

Każda osoba zakwalifikowana otrzyma wiadomość zwrotną z formularzem zgłoszeniowym oraz regulaminem ATI. Warunkiem dopuszczenia do zajęć jest odesłanie formularza oraz potwierdzenia wpłaty w pliku PDF.

Pierwsze zajęcia:
13 lutego grupa mieszana (godz. 20:00)
14 lutego orlik (19:00), żak (20:00)
15 lutego młodzik (19:00).

Co to jest ATI?
Projekt Akademia Techniki Indywidualnej to nowoczesne i profesjonalne kształcenie piłkarskie dla dzieci i młodzieży – w małych grupach, z podejściem indywidualnym. Trenerzy Jania i Papież będą skupiali się przede wszystkim na technice użytkowej. – Ćwiczenia będziemy dozować w zależności od kategorii wiekowej, im starsza grupa tym ten poziom będzie bardziej zaawansowany – mówi Papież. Ćwiczącym zawodnikom zostanie poświęcona maksymalna uwaga trenerów. – Dwóch trenerów przeważnie pracuje przy grupie dwudziestoosobowej, natomiast tutaj będziemy mieli do czynienia z co najwyżej dziewiątką trenujących. Dzięki temu zwrócimy dużą uwagę na dokładność i będziemy w stanie wyłapać każdy błąd w wykonaniu danego ćwiczenia. Zajęcia cechować będzie duża intensywność – dodaje. Jakich ćwiczeń można się spodziewać? – Elementy koordynacyjne zostaną wdrożone, ale wszystko będzie wykonywane z piłką. Czyli między innymi kontrola piłki, gra 1 na 1, rozumienie gry, umiejętność wykorzystania gry w przewadze czy przyjęcie kierunkowe. Będziemy starać się wychwycić wszystkie niedoskonałości, nauczyć i iść dalej by stworzyć kompletnego zawodnika. ATI można traktować jako piłkarskie korepetycje, ponieważ zapisać się do niej może każdy – tłumaczy.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x