Arida nowym Partnerem Akademii!

27
Luty
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

Arida

Pralnia inspirowana naturą Arida dołącza do Partnerów Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków! Od 1 marca firma, która mieści się przy ul. Limanowskiego 11, będzie troszczyć się o czystość sprzętu meczowego najstarszych grup Akademii.

Arida, stosując najnowocześniejsze urządzenia i wiedzę w dziedzinie tkanin oraz specjalnie zaprojektowanych biodegradowalnych płynów piorących, cechuje się profesjonalizmem oraz bezpieczeństwem . – Świetna wiadomość, ponieważ znamy tę firmę bardzo dobrze, już wcześniej korzystaliśmy z jej usług. Arida, podobnie jak my, w ostatnim okresie znacząco się rozwinęła i mam nadzieję, że teraz razem będziemy piąć się w górę. Jest to bardzo pozytywna dla nas wiadomość, że w Krakowie dostrzega się korzyści ze współpracy z Akademią – mówi Rafał Wisłocki, Dyrektor Akademii.

Więcej o nowym Partnerze Akademii można poczytać na stronie internetowej arida.com.pl:
Marka Arida powstała w oparciu o przekonanie, że ekologia nie jest tylko modnym obecnie trendem, ale tak naprawdę powrotem do harmonijnego współżycia człowieka z naturą. To przekonanie wraz z rosnącą ilością krytycznych uwag kierowanych wobec tradycyjnych pralni chemicznych, w których są stosowane rakotwórcze środki chemiczne, skłoniło nas do podjęcia decyzji o otwarciu w pełni ekologicznej alternatywy do tych instytucji. Chcieliśmy zająć się profesjonalnym praniem odzieży w oparciu o najnowsze obecnie dostępne technologie i osiągnąć przy tym jak najlepsze efekty, zachowując rozsądną cenę.

W toku naszych – często prywatnych – doświadczeń z obecnymi na polskim rynku pralniami zarówno tymi w sklepach wielkopowierzchniowych, jak i tymi należącymi do rodzinnych firm, wielokrotnie doświadczaliśmy faktu, że pralnie chemiczne nie są w stanie w sposób dokładny usunąć zabrudzeń, albo odbywa się to kosztem uszkodzenia tkaniny poprzez jej odbarwienie lub odkształcenie. Skłoniło nas to do poszukiwania na rynku usługi, która zaspokajałaby wysokie wymagania Klientów. Ponieważ nie udało nam się znaleźć pralni, która łączyłaby w sobie najwyższą jakość usług z gwarancją zachowania barwy i faktury w akceptowalnym przez Klienta przedziale cenowym, postanowiliśmy wypełnić tę lukę.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x