Antoni Mielecki w sztabie Akademii!

06
Styczeń
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-12 / U-13 / U-14

antoni mielecki

Były junior Wisły Kraków, a obecnie trener, Antoni Mielecki dołącza do sztabu szkoleniowego Akademii. W rundzie wiosennej będzie odpowiadał za przygotowanie motoryczne w rocznikach 2004, 2005 i 2006. Witamy ponownie, Antek!

Antoni Mielecki będzie najmłodszym członkiem sztabu – 25 stycznia skończy dopiero 20 lat. Jednak już teraz może pochwalić się dość sporym doświadczeniem. Od ponad dwóch lat jest dietetykiem oraz trenerem przygotowania motorycznego w Football Trainging Center. Niedawno wydał też książkę pt. „Podstawowe przygotowanie dietetyczne piłkarzy”. – Osiągi motoryczne, siła mięśni oraz wygląd zewnętrzny stanowią o tym, kim jesteś. Walczysz o coś więcej niż grę w piłkę, dążysz do tego, aby stać się legendą sportu – opisuje książkę Mielecki.

Dla Mieleckiego, po blisko trzech latach, będzie to powrót do Wisły, której jest niemal wychowankiem. W barwach Białej Gwiazdy występował od 2011 do 2015 roku, przez większość czasu nosząc opaskę kapitana w drużynach trenerów Jacka Matyi i Pawła Regulskiego. W 2015 roku jednak nie przeszedł selekcji i trafił do Hutnika Kraków, który wówczas występował – podobnie jak Wisła – w Centralnej Lidze Juniorów. Swoją przygodę z piłką kończył w seniorskim Sokole Kocmyrzów, później koncentrując się już na pracy szkoleniowej. Nowemu trenerowi życzymy w Akademii pasma sukcesów.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x