Antoni Broniszewski Piłkarzem Grudnia!

17
Styczeń
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

3

Antoni Broniszewski z Wisły Kraków U-9 zdaniem trenerów Akademii Wisły najbardziej wyróżnił się w grudniu i zasłużył na nagrodę Piłkarza Miesiąca. Antek w Wiśle jest od grupy naborowej, wcześniej uczęszczał na sobotnie zajęcia Wiślackich Skrzatów. Nagrodę otrzymał z rąk taty a zarazem trenera pierwszej drużyny Wisły, Marcina Broniszewskiego.

2

Broniszewski teoretycznie powinien grać w Wiśle U-8, ale kilka miesięcy temu trenerzy zdecydowali, że wyróżnia się na tyle by mógł trenować i rywalizować z zawodnikami o rok starszymi. I wychodzi mu to bardzo dobrze! Pod koniec grudnia Wisła 2007 zajęła trzecie miejsce w turnieju w Suwałkach ogrywając między innymi Polonię Warszawa, Lechię Gdańsk czy Jagiellonię Białystok, a Piłkarz Grudnia został wybrany najlepszym zawodnikiem Białej Gwiazdy.

Trenując w starszym roczniku radzi sobie bardzo dobrze, dzięki swojej ambicji i zaangażowaniu systematycznie się rozwija. Jest to bardzo inteligentny i pogodny chłopak, co widać podczas treningów i meczów. Po prostu wzór – opisuje swojego podopiecznego trener Szymon Krzysztań.

4 1

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x