Akademia Wisły w Krzeszowicach!

06
Kwiecień
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

Akademia Klasy Ekstra w Myślenicach, maj - okz

Już teraz, dzieci oraz młodzież z Krzeszowic, którzy chcą trafić do Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków, będą miały do tego idealną okazję. W ponad dziesięciotysięcznej gminie otwieramy treningi pod nadzorem trenerów Wisły Kraków.

Krzeszowice mocno identyfikują się z Wisłą Kraków, a wiemy, że dzieciom, szczególnie tym najmłodszym, nie jest łatwo dotrzeć na Reymonta, żeby móc trenować w naszej Akademii. Stąd pomysł, który długo rozważaliśmy i analizowaliśmy, żeby w Krzeszowicach utworzyć oddział, będący przedsionkiem – mówi Rafał Wisłocki, dyrektor Akademii.

Treningi wystartują w najbliższych dniach i będą prowadzone przez trenerów Wisły. Nabór w pierwszej kolejności dotyczyć ma grup wiekowych: 2006, 2007, 2008 i 2009. Zgłoszenie oraz szczegóły można uzyskać pod adresem krzeszowice@tswisla.pl. Zachęcamy do aplikowania – grupy w Krzeszowicach będą szczegółowo nadzorowane, a przejścia do grup trenujących w Krakowie będą płynne i możliwe w każdym momencie.

Na co może liczyć oddział Akademii? Treningi z najlepszymi fachowcami w Małopolsce, profesjonalny sprzęt sportowy, mecze oraz turnieje na wysokim poziomie. Wiele korzyści wynikających z przynależności do jednego z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce. Zawodnicy trenujący w Krzeszowicach będą mieli zapewnioną opiekę na którą liczyć mogą zawodnicy z Krakowa – nie tylko mowa o treningu piłkarskim, ale całym zapleczu, który buduje formę sportowca: wsparcie fizjoterapeutów, psychologów oraz trenerów bramkarzy i przygotowania motorycznego.

Działacze Akademii w ostatnich miesiąca mocno stawiają na rozwój skautingu – jednego z elementów szkolenia. Na początku tygodnia podpisana została – piąta już – umowa partnerska z Unią Oświęcim (więcej TUTAJ). Kluby Partnerskie Wisły na bieżąco składają raporty dotyczące zawodników, a kilku z nich zostało już zaproszonych na treningi oraz mecze Białej Gwiazdy. Niedawno wydany został pierwszy numer newslettera – zbioru artykułów dotyczących ścisłych specjalizacji związanych z piłką nożną. W najbliższym czasie kluby współpracujące z Wisłą będą brały udział w testach motorycznych. Wychodzenie poza własne obiekty ma tylko przyśpieszyć etap powiększanie wiedzy na temat najbardziej utalentowanych zawodników w Małopolsce.

Kraków jest sercem Małopolski i chciałbym, żeby najlepsi stąd chłopcy grali dla Wisły – mówił Rafał Wisłocki w wywiadzie dla magazynu R22. Całą rozmowę można przeczytać TUTAJ.

01c (1)

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x