ATI: Ostatnie wolne miejsca!

04
Wrzesień
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

Akademia Techiniki Indywidualnej

Jeżeli jeszcze nie zgłosiliście się do Akademii Techniki Indywidualnej, a bardzo chcecie, to macie na to jeszcze szansę! Zostały ostatnie wolne miejsca i wciąż istnieje możliwość zapisu do grup prowadzonych przez trenerów Macieja Papieża i Michała Jani.

Dokładniej mówiąc zostały jeszcze trzy miejsca w poniedziałkowej (o 20:00) grupie mieszanej, również trzy we wtorkowej (19:00) grupie żaków i jedna miejscówka w grupie orlików, którzy trenują we wtorek o 20:00.

Co to jest ATI?
Projekt Akademia Techniki Indywidualnej to nowoczesne i profesjonalne kształcenie piłkarskie dla dzieci i młodzieży – w małych grupach, z podejściem indywidualnym. Trenerzy Jania i Papież będą skupiali się przede wszystkim na technice użytkowej. – Ćwiczenia będziemy dozować w zależności od kategorii wiekowej, im starsza grupa tym ten poziom będzie bardziej zaawansowany – mówi Papież. Ćwiczącym zawodnikom zostanie poświęcona maksymalna uwaga trenerów. – Dwóch trenerów przeważnie pracuje przy grupie dwudziestoosobowej, natomiast tutaj będziemy mieli do czynienia z co najwyżej dziewiątką trenujących. Dzięki temu zwrócimy dużą uwagę na dokładność i będziemy w stanie wyłapać każdy błąd w wykonaniu danego ćwiczenia. Zajęcia cechować będzie duża intensywność – dodaje. Jakich ćwiczeń można się spodziewać? – Elementy koordynacyjne zostaną wdrożone, ale wszystko będzie wykonywane z piłką. Czyli między innymi kontrola piłki, gra 1 na 1, rozumienie gry, umiejętność wykorzystania gry w przewadze czy przyjęcie kierunkowe. Będziemy starać się wychwycić wszystkie niedoskonałości, nauczyć i iść dalej by stworzyć kompletnego zawodnika. ATI można traktować jako piłkarskie korepetycje, ponieważ zapisać się do niej może każdy – tłumaczy. Zgłoszenia należy wysyłać na adres ati@tswisla.pl.

ati_nowe

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x