2010/ U8 powołania na turniej „Bronowianka Cup 2018”

2018

Autor Redakcja

Kategoria U-8

turniej04

W dniu 23 i 24.06.2018 (sobota i niedziela) odbędzie się turniej „Bronowianka Cup 2018”. Zbiórka o godzinie 8:45, ul. Zarzecze 124 A w Krakowie. Zakończenie sobota około 17:30. Zakończenie niedziela max. 15:30 (w zależności od wyników).

Poniżej powołani:

Antoni Pawlik, Kacper Rajtar, Michał Sobociński- Prokop, Aleks Suchan, Aleks Wróblewski, Maciej Makara, Oliwier Wojtoń, Tymoteusz Leśniak, Jakub Witkowski, Franciszek Zych.

Zabieramy: stroje treningowe/ meczowe, czapka z daszkiem, dresy treningowe, korki, ochraniacze, woda mineralna- niegazowana, badania lekarskie, legitymacja szkolna, przekąska (owoc np. banan, jabłko, mandarynka). Proszę starać się aby chłopcy nie jedli nic chwilę przed meczem.

Ogólny regulamin turnieju:

Bramki 3 m x 2 m. Boisko 45 m x 25 m. Wisła rozegra 16 meczów w sobotę (5 w grupie A oraz 11 w grupie białej lub czerwonej). W niedzielę natomiast ilość rozegranych meczów jest zależna od wyników. Czas gry meczu 1 x 13 minut. Zawodników na boisku 4+1. Z autu trzeba podać, ale do wysokości kolan. Bramkarz wprowadza piłkę do gry nogą jeśli ta wcześniej wyszła za linię bramkową (nie przekopuje połowy). Organizator zapewnia opiekę medyczną.

W sobotę o 13:05 mamy zamówiony obiad w Szkole Podstawowej 153 (5 minut pieszo od boiska Bronowianki).

W niedzielę w czasie przerwy w rozgrywkach zawodnicy otrzymają mini lunch (owoce, drożdżówki, batony energetyczne).