2008: Wiślacy najlepsi w Uhlsport CUP 2017

28
Listopad
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-9

2008-kopiowanie

Przez sobotę i niedzielę Wisła Kraków 2008 rywalizowała w turnieju Uhlsport CUP 2017. Podopieczni trenerów Bartosza Bąka i Sebastiana Tłoka wśród dwunastu rywalizujących drużyn osiągnęli najlepszy z możliwych wyników. Gratulacje!

Sobota stała pod znakiem rywalizacji grupowej. Wiślacy pokonali w niej Basztę Rytwiany, MOSiR Brzozów, GKS Tychy, a stracili punkty w meczach ze Skrą Częstochowa i AP Jedenastka Wrocław. Uzyskane rezultaty dały pierwsze miejsce w grupie i możliwość gry o końcowy triumf. Oprócz wiślaków i wrocławian w finale znalazły się również Cracovia i Karpaty Lwów. Niedzielę Biała Gwiazda zaczęła od wygranych z Karpatami i Jedenastką, a kończący turniej remis z Cracovią sprawił, że Wisła skończyła rozgrywki z jednym punktem więcej od Ukraińców. Oprócz zespołowego triumfu jeden z naszych zawodników został też wyróżniony indywiudalnie. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Eryk Kulka.

Wyniki Wisły Kraków 2008 podczas Uhlsport CUP 2017
Wisła Kraków – Baszta Rytwiany 1:0
Wisła – Skra Częstochowa 0:1
Wisła – MOSiR Brzozów 2:0
Wisła – AP Jedenastka Wrocław 1:1
Wisła – GKS Tychy 1:0
Wisła – Karpaty Lwów 2:0
Wisła – AP Jedenastka Wrocław 3:1
Wisła – Cracovia 1:1

Barwy Białej Gwiazdy reprezentowali: Jańczy Oskar, Kulka Eryk, Paszcza Kacper, Pępek Mateusz, Rzepka Jakub, Sośniewski Przemysław, Szczepaniak Dawid, Wąsikowski Igor, Wróblewski Franek, Knapek Szymon, Podobiński Krzysztof, Jan Lepak i Filip Przybyłko. Trenerzy: Sebastian Tłok, Bartosz Bąk.

Końcowa klasyfikacja:
1. Wisła Kraków
2. Karpaty Lwów
3. Cracovia
4. AP Jedenastka Wrocław

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x