2008: Wisła druga w Olkuszu

19
Wrzesień
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-9

Wisła Kraków 2008

Wisła Kraków 2008 niedzielę spędziła w Olkusza, gdzie rywalizowała w eliminacjach do głównego turnieju organizowanego przez miejscowy Słowik.

Wiślacy rywalizowali z Gwarkiem Zabrze, Juventus Academy Piekary Śląskie, MUKP Silent Dąbrowa Górnicza i krakowskimi Progresem i Bronowianką. Wygrali cztery z pięciu meczów i w październiku zagrają w głównym turnieju. – Uważam, że turniej w Olkuszu możemy zaliczyć na duży plus. Jestem bardzo zadowolony z postawy chłopców. Pokazali wielkie serce do gry. Mam nadzieję, że wyjazdy na takie turnieje będą mobilizować chłopców do jeszcze większego zaangażowania na treningach. Zadowolony jestem z tego, że większość pojedynków jeden na jeden wygrywaliśmy, a wszystkie cztery bramki straciliśmy po strzałach z rzutów wolnych, gdzie nasi bramkarze przy bramce pięć metrów na dwa mają ciężko, żeby wybronić taki strzał – podsumował występ swoich zawodników trener Sebastian Tłok.

Wyniki Wisły Kraków 2008 w Olkuszu:
Wisła – Juventus Academy Piekary Śląskie 8:0
Wisła – Bronowianka 4:1
Wisła – MUKP Silent Dąbrowa Górnicza 0:2
Wisła – Gwarek Zabrze 8:1
Wisła – Progres Kraków 4:0

Barwy Białej Gwiazdy reprezentowali: Jańczy Oskar, Kulka Eryk, Lepak Jan, Paszcza Kacper, Kozik Wiktor, Sośniewski Przemysław, Tarkowski Antek, Wąsikowski Igor, Wróblewski Franciszek, Rzepka Jakub

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x