2008: Odbył się II Wiślacki Turniej Niepodległości

12
Listopad
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-9

baz11112016-10137

Za nami halowe zmagania rocznika 2008. W piątkowe przedpołudnie młodzi piłkarze ośmiu drużyn uczcili przy Reymonta 22 Święto Narodowe występując w II Wiślackim Turnieju Niepodległości pod patronatem Red is Bad.

ZDJĘCIA Z II WIŚLACKIEGO TURNIEJU NIEPODLEGŁOŚCI

Turniej rozpoczął się z samego rano, bo już od 8:00 Nowa Hala Wisły wypełniła się zawodnikami i ich rodzicami. Wystąpiło osiem drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy po cztery zespoły. Rozgrywki grupowe były dwuetapowe – najpierw drużyny rywalizowały 4 na 4, a później przechodziły do Skillbox Arena, gdzie toczyły się boje na cztery bramki, a na boisku w jednej drużynie przebywać mogło jedynie dwóch zawodników. W turnieju najlepiej poradziła sobie Akademia Piłkarska 21, która wygrała wszystkie spotkanie, w tym finał Ligi Mistrzów z Bronowianką Kraków i mogła cieszyć z ostatecznego triumfu. Trzecie miejsce zajął Górnik Jaworzno, który okazał się lepszy od Wisły Kraków Czerwonej. Mieliśmy też tradycyjnie zwycięzcę Ligi Europy. Pierwsze miejsce zajęła Słomniczanka Słomniki, a za nią uplasowały się Akademia Piłkarska Mam Talent Krzeszowice, Lotnik Kryspinów i Wisła Kraków Niebieska.

baz11112016-9804

Po wszystkich meczach wszystkie drużyny udały się na Stadion im. Henryka Reymana, skąd obejrzały towarzyskie starcie Kraków – Lwów z okazji 105-lecia Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, a w przerwie wzięli udział w ceremonii zakończenia na płycie głównej Stadionu, na której obecny był wiceprezes Wisły Kraków SA i TS Wisła Kraków, Robert Szymański. Oprócz zespołowych zostały również wręczone nagrody indywidualne ufundowane przez firmę Red is Bad. Królem strzelców został Piotrek Olejarczyk z AP 21, najlepszym bramkarzem – Wojciech Witkowski z Bronowianki, a zawodnikiem – Paweł Gołdyn również z AP 21.

baz11112016-10174

Klasyfikacja końcowa:
1. Akademia Piłkarska 21 Kraków
2. Bronowianka Kraków
3. Górnik Jaworzno
4. Wisła Kraków Czerwona
5. Słomniczanka Słomniki
6. Lotnik Kryspinów
7. Akademia Piłkarska Mam Talent Krzeszowice
8. Wisła Kraków Niebieska

Barwy Białej Gwiazdy reprezentowali: Gajos Marcel, Jańczy Oskar, Kozik Wiktor, Kulka Eryk, Romańczuk Franek, Sośniewski Przemysław, Szczepaniak Dawid, Mędoń Krzysztof, Gaweł Bartłomiej, Zięba Filip, Knapek Szymon, Dzięgiel Patryk, Grodzki Hugo, Kołodziej Wiktor, Kukliński Adam, Suliński Krzysztof, Wasyl Aleksander. Trenerzy: Sebastian Tłok, Bartosz Bąk.

baz11112016-10194

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x