2007: Wiślacy najlepsi w Skawinie

27
Luty
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-10

2007-kopiowanie

Sukcesem zakończyła się niedziela w wykonaniu Wisły Kraków 2007. Podopieczni trenera Szymona Krzysztania wzięli udział w turnieju w Skawinie i zajęli w nim pierwsze miejsce, pokonując m.in. Ruch Chorzów i Bronowiankę Kraków.

W Skawinie wystąpiło pięć drużyn, oprócz Wisły były to Borek Kraków, Bronowianka Kraków i dwie ekipy Ruchu Chorzów. Grano systemem każdy z każdym, a na końcu zagrano o pierwsze i trzecie miejsca. Wiślacy poradzili sobie bardzo dobrze, wygrali trzy z czterech meczów i w ostatnim meczu spotkali się z Borkiem Kraków w meczu o 1. miejsce. W nim po dwóch golach Krystiana Janeckiego i jednym Mikołaja Podsiadło wygrali 3:1 i mogli cieszyć się z końcowego triumfu. Niewątpliwie ozdobą całego turnieju była strzelona z rzutu karnego bramka przez zawodnika Wisły Antka Kusia w meczu z Ruchem Chorzów, z tzw. „krzyżaczka”.

Na wyróżnienie zasługuje też fakt, że niedzielę do udanych zaliczyć może też druga grupa, która rano pokonała rok starszy GKS Katowice 5:2.

Wyniki Wisły Kraków 2007:
Wisła Kraków – Borek Kraków 3:3
Wisła – Bronowianka Kraków 5:3
Wisła – Ruch Chorzów II 5:0
Wisła – Ruch Chorzów I 4:1
Wisła – Borek Kraków 3:1

Barwy Wisły reprezentowali: Filip Wykurz, Antek Kuś, Filip Krystian, Oskar Konieczny, Krystian Janecki, Kuba Grabowski, Michał Paszcza, Szymek Malina, Szymek Waligóra, Mikołaj Podsiadło.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x