2007: Wiślacy najlepsi w Łapanowie i Katowicach

21
Styczeń
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-11

wisła 2007 w katowicach

Sukcesami zakończyły się weekendowe rywalizacje Wisły Kraków 2007. W sobotę nasi zawodnicy awansowali do finałów małopolskich eliminacji Pucharu Polski, natomiast dzień później wygrali mocno obsadzony turniej w Katowicach. Gratulacje!

Wiślacy w sobotę ograli 2:0 MP Wolbrom, 5:1 Piast Łapanów i 5:0 Futbol Brzączowice. Warte podkreślenia jest to, że do tych meczów przystępowali bez bramkarza – za każdym razem rękawice zakładał jeden z zawodników z pola. Dzięki kompletowi punktów, Wisła zmierzy się za tydzień w ostatniej fazie, której zwycięzca zagra w Warszawie o Puchar Polski. Turniej dla najlepszych drużyn w Małopolsce zostanie zorganizowany przez nas w Hali Głównej przy ul. Reymonta 22.

Dużą wartość szkoleniową miały mecze niedzielne. Wisła w Katowicach, podczas GieKSa CUP, miała możliwość sprawdzenia się na tle bardzo dobrych przeciwników i pozostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie, do którego dołożyła puchar za pierwsze. Na sukces drużyny trenerów Macieja Papieża i Bartosza Bąka złożyły się zwycięstwa kolejno z Rekordem Bielsko-Biała, GKS Katowice, Górnikiem Zabrze, Widzewem Łódź, Syrenką Warszawa i Śląskiem Wrocław, który w poprzedniej fazie, jako jedyny zespół, urwał Białej Gwieździe punkty. Nasi zawodnicy zagrali osiem meczów, w których strzelili aż 44 bramki!

Wyniki Wisły Kraków 2007 w sobotę:
Wisła Kraków – MP Wolbrom 2:0
Wisła – Piast Łapanów 5:1
Wisła – Futbol Brzączowice 5:0

Barwy Białej Gwiazdy reprezentowali: Kamil Jakóbczyk, Artur Przęczek, Filip Przybyłko (r. 2008), Franciszek Radwański, Aleksy Rokosz, Tobiasz Surma, Szymon Waligóra, Antek Wójcik

Wyniki Wisły Kraków 2007 w niedzielę:
Wisła Kraków – Rekord Bielsko-Biała 3:0
Wisła – GKS Katowice Żółci 7:1
Wisła – GKS Katowice Zieloni 3:1
Wisła – Górnik Zabrze 8:2
Wisła – Widzew Łódź 10:2
Wisła – Śląsk Wrocław 1:1
Wisła – Syrenka Warszawa 6:1
Wisła – Śląsk Wrocław 6:2

Barwy Białej Gwiazdy reprezentowali: Filip Wykurz, Kamil Jakóbczyk, Artur Przęczek, Filip Przybyłko (r. 2008), Oliwier Gumula, Oskar Konieczny, Franciszek Radwański, Aleksy Rokosz, Tobiasz Surma, Szymon Waligóra, Antek Wójcik

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x