2007: Wisła bezkonkurencyjna w Kanzas CUP

14
Czerwiec
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-11

wisla2007kanzas

Nie próżnowała w weekend Wisła Kraków 2007. Nasi zawodnicy udali się do Konstantynowa Łódzkiego, w piątek rozegrali tam dwa sparingi, a w sobotę i niedzielę turniej Kanzas Jamir CUP.

Wiślacy po przyjeździe odbyli sesję sparingową z Rakowem Częstochowa i ŁKS Łódź. Następnego dnia przystąpili do rozgrywek grupowych, w których rywalizowali z drużynami lokalnymi oraz Śląskiem Wrocław i Ruchem Chorzów. W tym meczach nie mieli sobie równych kończąc grupę z kompletem punktów i okazałym bilansem 21 do 1. Pierwsze miejsce w grupie premiowało grą w ćwierćfinale przeciwko Arce Gdynia. Wiślacy wygrali to spotkanie 2:1, a później w fazie medalowej nie dali szans ponownie Warcie Sieradz (5:0) i Zagłębiu Lubin (3:1), po dobrej grze sięgając po największy puchar. Wyróżnieni zostali także nasi zawodnicy – Antoni Wójcik wybrany został MVP turnieju, natomiast Szymon Waligóra najlepszym obrońcą.

Wyniki Wisły Kraków 2007 podczas Kanzas Jamir CUP:
Wisła Kraków – UKS Concordia Piotrków Trybunalskich 7:0
Wisła – Śląsk Wrocław 5:0
Wisła – Włókniarz Pabianice 5:0
Wisła – Ruch Chorzów 2:0
Wisła – Warta Sieradz 2:1
Wisła – Arka Gdynia 2:1
Wisła – Warta Sieradz 5:0
Wisła – Zagłębie Lubin 3:1

Barwy Białej Gwiazdy reprezentowali: Szymon Zwijacz, Szymon Waligóra, Tobiasz Surma, Franciszek Radwański, Mikołaj Podsiadło, Antoni Wójcik, Antoni Kuś, Aleksy Rokosz, Nathan Lis, Artur Przęczek, Kamil Jakóbczyk

fot. Kanzas CUP

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x