Wrzesień
2018

Kategoria Aktualności / U-12

U12_sezon_18/19

Kolejne zwycięstwo odniosła Wisła Kraków 2007. W derbowym pojedynku okazała się lepsza od Bronowianki, wygrywając 4:1.

Było to zaległe spotkanie w ramach 1. kolejki Krakowskiej Ekstraligi. Wiślacy prowadzenie objęli w 17. minucie, gdy Kamil Jakóbczyk skutecznie wykończył akcję zespołu. Po przerwie ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie, które w 43. minucie goście skrócili po rzucie wolnym i zamieszaniu w polu karnym Wisły. Jednak trzy minuty później Tobiasz Surma zdobył trzecią bramkę. Mecz zamknęło trafienie Aleksego Rokosza w 56. minucie.

Wiślacy po trzech meczach mają komplet punktów i w najbliższej perspektywie turniej w Bydgoszczy, na który wyjadą już dzisiaj.