2007: Drugie miejsce w Pucharze Dawnych Mistrzów

14
Listopad
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-11

WISŁA 2007B

W wyjątkowy dla naszego kraju dzień, 11 listopada, odbył się Puchar Dawnych Mistrzów Armada Cup 2017. Zmierzyli się w nim drużyny, które przed wojną choć raz były mistrzami Polski. Wisła, reprezentowana przez rocznik 2007, zajęła drugie miejsce.

Uroczysta inauguracja turnieju odbyła się dzień wcześniej w Muzem Lotnictwa Polskiego. Zgromadzeni zawodnicy wysłuchali opowieści o Orlętach Lwowskich i ich bohaterskiej postawie na przykładzie Heleny Grabskiej, Jurku Bitschanie i Antonim Petrykiewiczu.

O wyniku zadecydowało już pierwsze starcie w którym lepsza o jedną bramkę okazała się Warta Poznań. I choć podopieczni trenera Bartosza Bąka wygrali pozostałe mecze, w tym między innymi Derby z Cracovią, to musieli zadowolić się drugim miejscem, gdyż drużyna z Poznania punktowała również skutecznie. Straciła punkty z Cracovią i przy identycznym dorobku punktowym decydował bezpośredni mecz.

Wyniki Wisły Kraków 2007 w Pucharze Dawnych Mistrzów Armada Cup 2017:
Wisła Kraków – Warta Poznań 1:2
Wisła – Pogoń Lwów 3:0
Wisła – Ruch Chorzów 6:0
Wisła – Garbarnia Kraków 2:1
Wisła – Cracovia 1:0

Barwy Białej Gwiazdy reprezentowali: Jakub Grabowski, Oliwier Gumula, Kamil Jakóbczyk, Bartosz Jarosz, Oskar Konieczny, Igor Kościółek, Antoni Kuś, Szymon Malina, Jakub Mita, Adam Orlicki, Michał Paszcza, Mikołaj Podsiadło, Mateusz Wilk, Filip Wykurz

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x