Listopad
2016

Kategoria Aktualności / U-11

20161119_142449

Nie było mocnych tego dnia na Wisłę Kraków 2006. Podopieczni trenera Patryka Jałocha w turnieju Armada CUP o Puchar Dawnych Mistrzów wygrali cztery z pięciu spotkań i zajęli pierwsze miejsce.

Turniej nawiązywał do początków piłki nożnej w Polsce – zagrało w nim sześć klubów, które zdobywały tytuł mistrza Polski między I a II Wojną Światową. Dobrą formę wiślacy potwierdzili już w pierwszych meczach. Najpierw pokonali 8:1 Wartę Poznań, a później równie wysoko Pogoń Lwów – 7:0. Następnie nasi zawodnicy rozprawili się z Ruchem Chorzów 2:0 i Garbarnią Kraków 12:0. W ostatnim spotkaniu wiślacy, mimo kilku bardzo dobrych okazji, bezbramkowo zremisowali z Cracovią i mogli cieszyć się z końcowego triumfu. Puchar wręczyli prezes TS Wisła Kraków Piotr Dunin-Suligostowski oraz prezes Armada Finanse Tomasz Zapiór.

Barwy Białej Gwiazdy reprezentowali: Stępak Jakub, Szynalik Bartosz, Kominiak Nikodem, Gwizdowski Paweł, Pieniądz Adam, Kasia Maciej, Tyliba Jakub, Piątek Piotr, Maśnica Dominik, Kusiak Mateusz, Jenner Oskar, Guzik Paweł. Trener: Patryk Jałocha