2006 /U-10/ turniej rodziców

22
Luty
2016

Autor Redakcja

Kategoria U-10

PIC_0307

Witam

poniżej przedstawiam informacje dotyczące turnieju rodziców, jaki zostanie rozegrany w najbliższy weekend.
Data turnieju: 27-28 lutego 2016 roku.
Początek imprezy o 14:00 (w obu dniach)
Miejsce: Hala Główna TS Wisła Kraków

Turniej przeznaczony jest dla zespołów pięcioosobowych (4+1), reprezentujących dany rocznik w APWK. Do rozgrywek można zgłosić nieograniczoną liczbę rodziców – każda drużyna musi mieć kierownika bądź trenera. Nie ma ograniczeń wiekowych. Celem imprezy jest integracja wszystkich rodziców, posyłających swoje dzieci do Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków. Wierzymy, że ta inicjatywa przykuje uwagę nie tylko osób chętnych do rywalizacji, ale również do wspierania z trybun występujących drużyn. Jest to turniej, w którym nie liczy się zwycięstwo, a przede wszystkim dobra zabawa!
Format rozgrywek: 12 drużyn podzielonych do trzech grup (A, B, C), które zostaną rozlosowane dzień przed turniejem w biurze Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków. Po dwie najlepsze drużyny awansują do niedzielnej Ligi Mistrzów, w której utworzone zostaną dwie grupy po trzy zespoły. Dalszy etap to mecz o 5. miejsce oraz półfinały: 1A – 2B, 1B – 2A, finał i mecz o 3. miejsce. Pozostałe sześć drużyn rywalizować będzie o Ligę Europy (identyczny system jak w Lidze Mistrzów). Długość meczu: 18 minut.
Sprzęt: Zawodnicy otrzymają specjalne dedykowane koszulki. We własnym zakresie spodenki oraz getry – najlepiej cała drużyna w identycznym kolorze.

Drużyny:

1. Pracownicy biurowi TS Wisła Kraków,

2. Wisła Kraków 2001,

3. Wisła Kraków 2002,

4. Wisła Kraków 2003,

5. Wisła Kraków 2004,

6. Wisła Kraków 2005,

7. Wisła Kraków 2006,

8. Wisła Kraków 2007,

9. Wisła Kraków 2008,

10. Wisła Kraków 2009,

11. Wisła Kraków Wiślackie Skrzaty 2010,

12. Wisła Kraków Wiślackie Skrzaty 2011/2012

Zgłoszenia: Lista zawodników wraz z rozmiarem koszulki do czwartku na adres akademia@tswisla.pl.

Opłaty w dniu turnieju dokonuje kierownik/trener drużyny.

Nagrody: Medale dla pierwszych trzech drużyn, puchary dla zwycięzcy Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy oraz dyplomy dla uczestników. Nagrody indywidualne: MVP turnieju, Bramkarz turnieju, król strzelców oraz nagroda FAIR PLAY. Nagroda Główna: SKYBOX na mecz Wisły Kraków w Ekstraklasie.
Koszulki: 40 złotych/sztuka. Dla uczestników darmowe (wliczone w kwotę wpisowego). W przypadku dużego zainteresowania przewidziana jest produkcja rozmiarów dziecięcych.

Regulamin: 

UL. REYMONTA 22, 30-059 KRAKÓW, POLSKA, WWW.AKADEMIAWISLY.PL

Data turnieju: 27-28 lutego 2016 roku. Początek: 14:00 (oba dni)

Miejsce: Hala Główna TS Wisła Kraków

Turniej przeznaczony jest dla zespołów pięcioosobowych (4+1), reprezentujących dany rocznik w Akademii. Do rozgrywek można zgłosić nieograniczoną liczbę rodziców – każda drużyna musi mieć kierownika bądź trenera. Nie ma ograniczeń wiekowych. Drużyny otrzymają specjalnie koszulki okolicznościowe stworzone specjalnie z myślą o tym turnieju.

1. Organizatorem rozgrywek jest Akademia Piłkarska Wisła Kraków

2. Warunkiem przystąpienia do rozgrywek jest:

a) zgłoszenie zespołu drogą mailową akademia@tswisla.pl, telefonicznie +48 606 208 926 lub poprzez zostawienie listy zawodników w biurze Akademii.
b) dokonanie opłaty za turniej

3. Zgłoszenie do rozgrywek jest równoznaczne z zaakceptowaniem przestrzegania regulaminu i przepisów gry w turnieju

4. W rozgrywkach wystąpi 12 drużyn:

W sobotę rozegrane zostaną mecze grupowe o awans do Ligi Mistrzów. W niedzielę natomiast mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy oraz spotkania decydujące o końcowym miejscu. Dokładny terminarz zostanie podany w dniu zawodów.
12 drużyn podzielonych do trzech grup (A, B, C), które zostaną rozlosowane dzień przed turniejem w biurze Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków.

Po dwie najlepsze drużyny awansują do niedzielnej Ligi Mistrzów, w której utworzone zostaną dwie grupy po trzy zespoły. Dalszy etap to mecz o 5. miejsce oraz półfinały: 1A – 2B, 1B – 2A, mecz o 3. miejsce oraz wielki finał. Pozostałe sześć drużyn rywalizować będzie o Ligę Europy (identyczny system jak w Lidze Mistrzów).

Długość meczu: 18 minut.

5.W każdej drużynie powinna być wytypowana jedna osoba (reprezentant drużyny, trener, kierownik), która:
a) wypełniła listę zgłoszeniową;
b) jest odpowiedzialna za zachowanie się drużyny zarówno podczas meczu, jak i po jego zakończeniu;
c) jest odpowiedzialna za kontakt z Organizatorem w celu otrzymywania aktualnych informacji związanych z terminarzem, karami czy innymi kwestiami organizacyjnymi;

6. Zawodnik może być zgłoszony jednocześnie tylko w jednym zespole.

7. Turniej dedykowany jest rodzicom. Inne osoby występować nie mogą.

8. Każda drużyna biorąca udział w rozgrywkach ma obowiązek występowania w jednolitych koszulkach (drużyny otrzymają koszulki od Organizatora).

9. Każdy zawodnik winien występować w obuwiu sportowym, przez co rozumie się buty halowe na płaskiej podeszwie,

10. Zawodnik nie powinien nosić jakichkolwiek przedmiotów (np. biżuteria, okulary), które mogą stanowić zagrożenie dla niego samego oraz innych uczestników meczu, a sędzia zawodów ma prawo nie dopuścić do gry zawodników, którzy nie spełniają powyższego warunku.

11. Za kibiców odpowiada drużyna i jej kierownictwo. Jeżeli sympatycy danego zespołu zakłócają spokój rozgrywek, organizator ma prawo nałożyć na drużynę karę nawet w postaci wykluczenia z rozgrywek.

12. Kibice są zobowiązani do przestrzegania regulaminu obiektu na którym są rozgrywane mecze.

13. Drużynom, które zostały wykluczone lub wycofały się z rozgrywek nie przysługuje zwrot kosztów.

14. Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania wizerunku zawodników grających w turnieju w celu relacjonowania rozgrywek oraz dla celów marketingowych.

15. Każdy zawodnik zgłoszony do rozgrywek powinien posiadać na zawodach dokument tożsamości oraz jest zobowiązany do okazania go na wezwanie Organizatora lub sędziego.

16. W meczach nie mogą brać udziału zawodnicy będący pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

17. Nie ma ograniczeń liczbowych zgłoszonych zawodników przy czym na boisku przebywać może jednocześnie 5 zawodników.

ROZGRYWKI

1. Rozgrywki będą prowadzone markową piłką do futsalu na bramki o rozmiarach 3m x 2m w HALI GŁÓWNEJ TS WISŁA KRAKÓW.

2. Strój bramkarza musi wyraźnie różnić się od strojów zawodników z pola.

3. Kapitan drużyny powinien posiadać na rękawie widoczną opaskę.

4. Podczas meczu tylko kapitan drużyny ma prawo rozmowy z sędzią.

5. Mecz trwa 18 minut (ostatnia minuta zatrzymywana).

6. W sytuacji gdy drużyna nie stawiła się o planowanej godzinie rozpoczęcia spotkania sędzia odlicza 5 minut i w przypadku dalszej nieobecności oznajmia koniec spotkania. Drużyna, która nie rozpoczęła meczu zostaje ukarana walkowerem (0 punktów i 0:3 w bramkach). W przypadku gdy na meczu nie stawi się żadna z drużyn, obie karane są ujemnym punktem.

7. W rozgrywkach za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis 1 punkt, a za przegraną 0 punktów.

8. O pozycji w tabeli decyduje większa liczba zdobytych punktów. W przypadku równej liczby punktów o wyższej pozycji w tabeli decyduje:
wynik bezpośredniego spotkania, a w sytuacji gdy sprawa dotyczy więcej niż dwóch drużyn tworzona jest mała tabela, w której uwzględniane są mecze między zainteresowanymi zespołami. W przypadku, gdy w małej tabeli także dojdzie do sytuacji, gdzie więcej niż dwa zespoły mają równą liczbę punktów, tworzona jest kolejna mała tabela itd.; bilans bramek, większa ilość strzelonych goli, losowanie. Obowiązują przepisy gry w futsal zgodnie z wytycznymi PZPN.

Postanowienia końcowe

1. Każdy uczestnik jest zobowiązany do zapoznania się z niniejszym regulaminem i przestrzegania go podczas rozgrywek.

2. Organizator ma pełne i wyłączne prawo interpretacji niniejszego regulaminu.

3. Organizator zastrzega sobie prawo dokonania zmian w regulaminie jeśli uzna to za stosowne. W przypadku wycofania się z rozgrywek którejś z drużyn, nie przewiduje się rozegrania dodatkowych meczów i zwrotu kosztów za nierozegrane mecze.

4. Niniejszy regulamin rozgrywek jest jedyną podstawą rozgrywek. Wszystkie wątpliwe kwestie dotyczące protestów, kar czy innych wykroczeń rozpatrywane są przez Organizatora.

5. Każdy zawodnik przed przystąpieniem do rozgrywek powinien poddać się badaniom lekarskim stwierdzającym jego dobry stan zdrowia. Za niewykonanie badań i wynikających z tego powodu wypadków i konsekwencji prawnych odpowiedzialność spada na zawodnika.

6. Każda drużyna, grająca w rozgrywkach powinna być ubezpieczona od następstw nieszczęśliwych wypadków. Organizator nie ubezpiecza zawodników i nie ponosi odpowiedzialności za następstwa nieszczęśliwych wypadków.

7. Organizator nie ponosi odpowiedzialności prawnej za udział w rozgrywkach osób chorych i wynikające z tego powodu wypadki oraz za skutki wypadków w czasie gry.

8. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności prawnej za wypadki oraz skutki wypadków podczas trwania rozgrywek.

9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na terenie obiektu poza szatniami drużyn.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x