2006 /U-10/ SPAR Biała Gwiazda CUP

01
Marzec
2016

Autor Redakcja

Kategoria U-10

bz01172016_029

Witamy 😉

W najbliższą sobotę tj. 5 marca 2016 roku o godzinie 9.00 rozpoczynamy turniej SPAR Biała Gwiazda CUP. Nasz rocznik będą reprezentowały trzy drużyny. Wystąpią drużyny: „Czerwona, „Biała” i „Niebieska” 😉 – trzy drużyny, które tworzą Barwy Wisły 😉

Poniżej przedstawiamy składy poszczególnych drużyn:

W kolejnej aktualności podamy godziny zbiórki dla poszczególnych „BARW” 😉

Grupa Czerwona: – drużyna gra na nowej hali
1. Jan Obrał
2. Maks Skarbek
3. Aleksy Rokosz 
4. Jan Sajkiewicz
5. Paweł Sajkiewicz
6. Maciej Kosydar
7. Mikołaj Durak
8. Maciej Kozłowski 
9. Oliwier Płuchowski
10. Jan Huczek
Grupa Biała: – drużyna gra na nowej hali
1. Michał Lubowicki
2. Sebastian Didiuk
3. Arsen Ałłachwerdijew
4. Alan Satora
5. Szymon Sadek
6. Kamil Borowiec
7. Karol Wilk
8. Tony Przewoźnik
9. Patryk Ignaczak
10. Martyn Królik-Stopa
Grupa Niebieska: – drużyna gra na starej hali
1. Paweł Guzik  
2. Paweł Gwizdowski 
3. Damian Hoyo-Kowalski
4. Oskar Jenner
5. Nikodem Kominiak
6. Mateusz Kusiak
7. Maciej Kasia
8. Dominik Maśnica
9. Piotr Piątek
10. Jakub Stępak
Lp. Godzina GR.

Gospodarze

Goście

1. 9:00 A

Wisła Kraków NIEBIESKA

Beskid Andrychów

2. 9:20 B

Bronowianka Kraków

Sparta Zabrze

3. 9:40 A

Stal Mielec

Sokoliki Stary Sącz

4. 10:00 B

Ziomki Rzeszów

Dunajec Nowy Sącz

5. 10:20 A

Wisła Kraków NIEBIESKA

Sokoliki Stary Sącz

6. 10:40 A

Stal Mielec

Beskid Andrychów

7. 11:00 B

Sparta Zabrze

Dunajec Nowy Sącz

8. 11:20 B

Bronowianka Kraków

Ziomki Rzeszów

9. 11:40 A

Wisła Kraków NIEBIESKA

Stal Mielec

10. 12:00 A

Sokoliki Stary Sącz

Beskid Andrychów

11. 12:20 B

Sparta Zabrze

Ziomki Rzeszów

12. 12:40 B

Dunajec Nowy Sącz

Bronowianka Kraków

Lp. Godzina GR.

Gospodarze

Goście

1. 9:00 C

Wisła Kraków CZERWONA

Szkółka Fair Play

2. 9:20 D

Górnik Libiąż

Wisła Kraków BIAŁA

3. 9:40 C

Orzełek Przeworsk

Olympic Wrocław

4. 10:00 D

Fablok Chrzanów

Parasol Wrocław

5. 10:20 C

Wisła Kraków CZERWONA

Orzełek Przeworsk

6. 10:40 C

Szkółka Fair Play

Olympic Wrocław

7. 11:00 D

Wisła Kraków BIAŁA

Fablok Chrzanów

8. 11:20 D

Parasol Wrocław

Górnik Libiąż

9. 11:40 C

Wisła Kraków CZERWONA

Olympic Wrocław

10. 12:00 C

Szkółka Fair Play

Orzełek Przeworsk

11. 12:20 D

Wisła Kraków BIAŁA

Parasol Wrocław

12. 12:40 D

Górnik Libiąż

Fablok Chrzanów

Faza finałowa –Liga Europejska

Lp. Godzina GR.

Gospodarze

Goście

13. 13:20 ¼ LE

A3

D4

14. 13:40 ¼ LE

B4

C3

15. 14:00 ¼ LE

A4

D3

16. 14:20 ¼ LE

B3

C4

17. 14:40 ½ b LE

Przegrany z meczu 13

Przegrany z meczu 14

18. 15:00 ½ b LE

Przegrany z meczu 15

Przegrany z meczu 16

19 15:20 ½ LE

Zwycięzca meczu 13

Zwycięzca meczu 14

20. 15:40 ½ LE

Zwycięzca meczu 15

Zwycięzca meczu 16

21. 16:00 O 7. LE

Przegrany z meczu 17

Przegrany z meczu 18

22. 16:20 O 5. LE

Zwycięzca meczu 17

Zwycięzca meczu 18

23. 16:40 O 3. LE

Przegrany z meczu 19

Przegrany z meczu 20

24. 17:00 Finał LE

Zwycięzca meczu 19

Zwycięzca meczu 20

Faza FINAŁOWA – LIGA MISTRZÓW

Lp. Godzina GR.

Gospodarze

Goście

13. 13:20 ¼ LM

A1

D2

14. 13:40 ¼ LM

B2

C1

15. 14:00 ¼ LM

A2

D1

16. 14:20 ¼ LM

B1

C2

17. 14:40 ½ b LM

Przegrany z meczu 13

Przegrany z meczu 14

18. 15:00 ½ b LM

Przegrany z meczu 15

Przegrany z meczu 16

19 15:20 ½ LM

Zwycięzca meczu 13

Zwycięzca meczu 14

20. 15:40 ½ LM

Zwycięzca meczu 15

Zwycięzca meczu 16

21. 16:00 O 7 LM

Przegrany z meczu 17

Przegrany z meczu 18

22. 16:20 O 5 LM

Zwycięzca meczu 17

Zwycięzca meczu 18

23. 16:40 O 3LM

Przegrany z meczu 19

Przegrany z meczu 20

24. 17:20 Finał LM

Zwycięzca meczu 19

Zwycięzca meczu 20

Rozgrywki turniejowe powinny się skończyć do godziny 18.00. /wraz z zakończeniem turnieju/.

REGULAMIN TURNIEJU

Uczestnictwo:

W turnieju uczestniczą drużyny w danej kategorii wiekowej i młodsi.

Drużyny występują w składach 12-osobowych.

Zasady gry:

Mecze rozgrywane będą w systemie bramkarz i 4 zawodników.

Czas gry: 18 minut

Zmiany zawodników mogą być dokonywane w sposób hokejowy.

Obowiązują przepisy MZPN.

Punktacja

Za wygrany mecz przyznawane są 3 punkty, za remis 1 punkt.

O kolejności w grupie decydują:

– zdobyte punkty,

– przy równej ilości punktów bezpośredni pojedynek,

– różnica bramek,

– przy równej różnicy bramek większa ilość bramek strzelonych,

– jeżeli w przypadku wyczerpania w/w możliwości nie można ustalić kolejności w grupie następuje strzelanie rzutów karnych w liczbie 3, jeżeli seria 3 rzutów karnych nie przyniesie rozstrzygnięcia, strzelamy po 1 aż do uzyskania przewagi,

– jeżeli 3 lub więcej zespołów ma taką samą ilość punktów tworzy się dodatkową tabelę, w której uwzględnia się wyniki tylko pomiędzy zainteresowanymi zespołami

Kary dyscyplinarne

Pouczenie, kara 2 minut , kara meczu

Nagrody

Puchary i medale dla najlepszych zespołów.

Dyplomy dla wszystkich drużyn.

Statuetki dla najlepszego strzelca, najlepszego zawodnika i najlepszego bramkarza turnieju.

Postanowienia końcowe

– Uczestnicy ubezpieczają się od następstw nieszczęśliwych wypadków we własnym zakresie.

– Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne nieszczęśliwe zdarzenia wynikłe w czasie trwania rozgrywek.

– Obowiązuje strój sportowy.

– Za szkody wyrządzone przez zawodników odpowiadają materialnie ich opiekunowie.

– Zobowiązuje się zawodników i opiekunów do bezwzględnego utrzymania porządku w miejscu rozgrywek piłkarskich.

– Uczestnicy turnieju mają OBOWIĄZEK posiadać ważne badania lekarskie oraz dokument tożsamości ze zdjęciem.

– Zawodnicy i opiekun otrzymają napoje oraz słodki poczęstunek.

– Wszystkie sprawy wynikłe w trakcie rozgrywek a nie ujęte w regulaminie rozpatrywane będą przez organizatorów.

Miejsce rozgrywek:

Grupa A i B „czerwona” rozgrywa swoje mecze w Hali Głównej TS Wisła.

Grupa C i D „niebieska” rozgrywa swoje mecze w Nowej Hali Wisły.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x