2006: Podium w Uhlsport CUP 2017

21
Listopad
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-11

2006-kopiowanie

Za nami iście turniejowy weekend Wisły Kraków 2006. Podczas gdy część chłopców z powodzeniem rywalizowała w Armada Cup o Puchar Dawnych Mistrzów, pozostali równie skutecznie grali w dwudniowym Uhlsport CUP 2017, zajmując trzecie miejsce w szesnastozespołowej stawce.

Wiślacy rywalizację zaczęli od zwycięstwa z Wizard FA, Następnie ulegli Football Academy Warszawa, by później zremisować ze Skrą Częstochowa. Cztery punkty w trzech meczach dały Białej Gwieździe drugie miejsce i możliwość gry w ćwierćfinałach. Tam nasi zawodnicy okazali się lepsi od SMS-u Łódź i wygrali gładko 3:0. Półfinałowym rywalem Wisły był Jaguar Gdańsk. Wiślacy ulegli drużynie z Pomorza 2:5, ale w ostatnim meczu pokonali po rzutach karnych Rozwój Katowice, kończąc turniej na wysokim trzecim miejscu. Gratulacje!

Wynik Wisły Kraków 2006 w Uhlsport CUP 2017:
Wisła Kraków – Wizard FA 3:1
Wisła – Football Academy Warszawa 0:3
Wisła – Skra Częstochowa 1:1
Wisła – SMS Łódź 3:0
Wisła – Jaguar Gdańsk 2:5
Wisła – Rozwój Katowice 0:0 (2:0)

Barwy Białej Gwiazdy reprezentowali: Huczek Jan, Hoyo-Kowalski Damian, Skarbek Maksymilian, Woyna-Orlewicz Hugo, Sajkiewicz Jan, Kozłowski Maciej, Płuchowski Oliwier, Krówka Franciszek, Maśnica Dominik i Jenner Oskar. Trener: Patryk Jałocha

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x