2006 – informacje dotyczące ślubowania

16
Grudzień
2014

Autor Redakcja

Kategoria U-9

wisła

We czwartek niżej wymienione osoby z rocznika 2006 mają się stawić przy Arenie Kraków o godz. 15.30. Proszę o punktualność.

  1. Sebastian Didiuk
  2. Nikodem Kominak
  3. Maciej Kosydar
  4. Maciej Kozłowski
  5. Michał Lubowicki
  6. Dominik Maśnica
  7. Tony Przewoźnik

 

BARDZO WAŻNE!!

Każdy zawodnik przystępujący do ślubowania ma mieć ze sobą: kompletny strój treningowy: czerwone getry, czerwone spodenki, czerwona koszulka z Białą Gwiazdą na piersi, dres treningowy: czerwona bluza z wyhaftowaną Białą Gwiazdą na piersi oraz czarne spodnie dresowe, obuwie: halówki. Ważne!! Proszę pamiętać o rozdanych przez kierownika wejściówkach!!

Ślubowanie rozpocznie się o godzinie 16.45. Prosimy, aby wszyscy zawodnicy rocznika, którzy składali już wcześniej ślubowanie towarzyszyli swoim kolegom z drużyny, którzy właśnie w tym dniu będą uroczyście w obecności kilkunastu tysięcy kibiców Wisły Kraków wypowiadać słowa przysięgi, trzymając rękę na sercu i ślubując na sztandar Białej Gwiazdy. Bądźmy z nimi wszyscy!!

Ślubowanie o 16.45, dlatego też proszę odpowiednio wcześniej przyjść.

Bramy dla publiczności zostaną otwarte o godzinie 16.30.

Na stronie Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków pojawiły się szczegółowe informacje organizacyjne związane z otwarciem Areny Kraków i wskazaniem bram wejściowych. Proszę o zapoznanie się z tą informacją Link: TUTAJ

Po ślubowaniu mecz koszykówki Wisła Kraków – Galatasaray Odeabank Stambuł, początek spotkanie 18.30.

Oj będzie się działo!!!!!!! 😉

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x