2005/2006: Nieudana środa Młodzików

18
Kwiecień
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-12 / U-13

BAZ04152018-1547

Dwie porażki odniosły nasze drużyny występujące w Małopolskiej Lidze Młodzików. Grający na najwyższym szczeblu rocznik 2005 uległ Karolowi Wadowice, natomiast rocznik młodszy, który rywalizuje na zapleczu, przegrał w Czarnym Dunajcu.

Oba środowe spotkania drużyn Wisły odbyły się w ramach pierwszej kolejki.

Mecz Wisły 2005 z Karolem Wadowice rozpoczął się z półgodzinnym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów, ale za to nie spóźniła się Wisła – i już w pierwszych pięciu minutach miała trzy dogodne sytuacje strzeleckie, ale niestety żadnej nie wykorzystała. Z każdą minuta mecz się wyrównywał, a po 20. minutach goście wyprowadzili jedną z nielicznych akcji, którą na domiar złego zakończyli bramką. W drugiej połowie wynik nie uległ już zmianie.

Bez punktów z wizyty u Klubu Partnerskiego wrócił rocznik 2006. Podopieczni trenera Patryka Jałochy zdobyli trzy bramki, ale w starciu z silniejszym fizycznie przeciwnikiem często nie mieli szans na skuteczną rywalizację, co zakończyło się stratą pięciu bramek. Już w najbliższy weekend obie drużyny staną przed szansą rehabilitacji – Wisła 2005 podejmie Progres Kraków, natomiast Wisła 2006 uda się do kolejnego Klubu Partnerskiego Wisły, czyli Unii Oświęcim.

Małopolska Liga Młodzików, 1. kolejka
18 kwietnia, godz. 17:30, ul. Reymonta 22, Kraków
Wisła Kraków – Karol Wadowice 0:1 (0:1)

Wisła Kraków: Mateusz Łacina – Adrian Lewiński, Dawid Kutermak, Kamil Kozik, Maksymilian Żmuda, Piotr Wójtowicz, Aleksander Paczka, Dawid Morys, Ian Morgan oraz Mateusz Satuła, Dawid Vardanyan, Adrian Sikora

2. Małopolska Liga Młodzików, 1. kolejka
18 kwietnia, godz. 17:00, Czarny Dunajec
AP Wisła Czarny Dunajec – Wisła Kraków 5:3 (4:2)
Karol Szablowski 8′, 48′, Dominik Maśnica 9′

Wisła Kraków: Jakub Stępak – Maciej Kasia, Nikodem Kominiak, Mateusz Kusiak, Dominik Maśnica, Piotr Piątek, Karol Szablowski, Bartosz Szynalik, Jakub Tyliba oraz Paweł Guzik, Maciej Kozłowski, Hugo Woyna-Orlewicz

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x