2005: Wiślacy zagrali w turnieju w Hanowerze

24
Maj
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-13

WISŁA KRAKÓW 2005 U13B

Dziesięć meczów na turnieju Klauenberg Pfingstcup w Hanowerze rozegrała Wisła Kraków 2005. Nasi zawodnicy rywalizowali z drużynami z Niemiec, Finlandii, Czech, Holandii i Norwegii. Ostatecznie zajęli 13. miejsce.

Podopieczni trenera Michała Jani rywalizację zaczęli w sobotę od porażki 0:1 z KV Mechelen. Później osiągnęli trzy zwycięstwa, które ostatecznie dały drugie miejsce w grupie, tuż za Belgami. Pozwoliło to przystąpić do rywalizacji o najwyższe miejsca. W kolejnej fazie Wisła zaczęła od porażki z fińskim FC Espoo, co miało swoje przełożenie na późniejszą lokatę Białej Gwiazdy. Ponieważ mimo zwycięstwa z reprezentacją Kahlenberg oraz remisów ze Spartą Praga i NAC Breda zajęliśmy dopiero czwarte miejsce, które premiowało grą o miejsca 12-14. Do gry o wyższe lokaty zabrakło skuteczności w pierwszym meczu, w którym Wisła miała m.in. rzut karny. W dodatkowych meczach, znowu przeciwko Sparcie oraz przeciwko SV Sandhausen, zgromadziliśmy jeden punkty, kończąc rozgrywki na 13. miejscu.

Wyniki Wisły Kraków 2005 podczas Klauenberg Pfingstcup w Hanowerze:
Wisła Kraków – KV Mechelen 0:1
Wisła – Niedersachsen Döhren 5:1
Wisła – SV Adler Uhlenhorst 2:0
Wisła – Holmen IF 3:0
Wisła – FC Espoo 0:1
Wisła – Kahlenberg 1:0
Wisła – Sparta Praga 2:2
Wisła – NAC Breda 0:0
Wisła – Sparta Praga 0:1
Wisła – SV Sandhausen 1:1.

Barwy Białej Gwiazdy reprezentowali: Krystian Stryszowski, Mateusz Łacina, Piotr Wójtowicz, Bartłomiej Sowa, Maksymilian Żmuda, Dawid Vardanyan, Aleksander Paczka, Kacper Depta, Wojciech Bielecki, Kamil Kozik, Dawid Pieniążek, Adam Pieniądz, Ian Morgan, Dawid Kutermak, Kacper Przybyłko, Mateusz Satuła, Wiktor Jaślar, Wojciech Urbański.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x