2005: Wiślacy zagrali o puchar Hrabiny Zofii

21
Maj
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-12

Wisła Kraków 2005

Przez weekend Wisła Kraków 2005 rywalizowała w Krzeszowicach wśród takich drużyn jak Pogoń Szczecin, Legia Warszawa czy MFK Karvina w turnieju o puchar Hrabiny Zofii. Podopieczni trenera Macieja Papieża rozegrali przez dwa dni jedenaście meczów i zajęli miejsce w połowie stawki.

Letni obóz dochodzeniowy z Wisłą Kraków – zapraszamy!

Nie najlepiej dla wiślaków zaczął się turniej w Krzeszowicach. W czterech pierwszych meczach zdobyli oni cztery punkty: przegrali z Motorem Lublin i Rozwojem Katowice, pokonali czeski MFK Karvina, a z gospodarzami podzielili się punktami. Druga część dnia już była lepsza. Najpierw pokonaliśmy węgierski Mészöly Focisuli, później w prestiżowym meczu z Legią Warszawa podzieliliśmy się puntkami, by zakończyć sobotę wygraną z FK Poprad. Po pierwszym dniu Biała Gwiazda znajdowała się na 6. miejscu, ze stratą sześciu punktów do liderującej Akademii Piłkarskiej Mam Talent Polska. W niedzielę podopieczni trenera Macieja Papiezą w czterech meczach zdobyli pięć punktów (pokonali MUKS CWZS Bydgoszcz, zremisowali z MFK Stara Lubovna i SFC Opawa oraz przegrali z Pogonią Szczecin) i ostatecznie nie zmienili pozycji wyjściowej z pierwszego dnia.

Wyniki Wisły Kraków 2005 podczas turnieju o puchar Hrabiny Zofii:
Wisła Kraków – Motor Lublin 0:1
Wisła – Rozwój Katowice 1:2
Wisła – MFK Karvina 1:0
Wisła – Akademia Piłkarska Mam Talent Polska 0:0
Wisła – Mészöly Focisuli 1:0
Wisła – Legia Warszawa 2:2
Wisła – FK Poprad 1:0
Wisła – MFK Stara Lubovna 1:1
Wisła – MUKS CWZS Bydgoszcz 2:0
Wisła – Pogoń 0:1
Wisła – SFC Opava 0:0

Klasyfikacja końcowa:
1. APMT Polska
2. Pogoń Szczecin
3. Motor Lublin
4. Rozwój Katowice
5. MUKS CWZS Bydgoszcz
6. WISŁA KRAKÓW
7. Legia Warszawa
8. Meszoly Focisuli
9. SFC Opava
10. FK Poprad
11. MFK Stara Lubovna
12. MFK Karvina

Barwy Białej Gwiazdy reprezentowali: Krystian Stryszowski, Mateusz Łacina – Wojciech Bielecki, Kacper Depta, Kamil Kozik, Dawid Kutermak, Adrian Lewiński, Aleksander Paczka, Adam Pieniądz, Bartłomiej Sowa, Kacper Przybyłko, Kacper Połeć, Adrian Sikora, Dawid Vardanyan, Piotr Wójtowicz, Maksymilian Żmuda

a2

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x