2005: Wisła lepsza od Progresu

01
Czerwiec
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-13

WISŁA KRAKÓW 2005 U13B

Piątkowym zwycięstwem weekend rozpoczęła Wisła Kraków 2005. Podopieczni trenera Michała Jani pokonali Progres Kraków 2:0.

Obóz piłkarski Akademii Techniki Indywidualnej!

Dla obu drużyn był to przedostatni mecz w sezonie. Wiślacy od niemal początku rundy znajdują się na podium, z kolei gospodarze musieli dzisiaj wygrać, żeby utrzymać się w najwyższej lidze w województwie. Jednak to Wisła okazywała większe zdeterminowanie i już po dziesięciu minutach prowadziła 1:0. Dawid Kutermak wyrzucił aut na połowie boiska, piłkę przejął Mateusz Satuła, który wygrał pojedynek z obrońcą i znalazł się sam na sam z bramkarzem, którego pokonał strzałem między nogami.

Druga bramka padła tuż przed przerwą. Kutermak popędził lewym skrzydłem i dograł na głowę Wojciecha Bieleckiego, który uderzył obok bramkarza. W drugiej połowie bramki nie padły i ostatecznie Wisła wygrała 2:0. Za tydzień Wisła Kraków 2005 zakończy sezon spotkaniem z drugim w tabeli Krakusem Nowa Huta.

Małopolska Liga Młodzików, 13. kolejka
1 czerwca, godz. 16:00, ul. Ptaszyckiego 4, Kraków
Progres Kraków – Wisła Kraków 0:2 (0:2)
Mateusz Satuła 10′, Wojciech Bielecki 30′

Wisła Kraków: Krystian Strzyszowski – Kacper Przybyłko, Adam Pieniądz, Maksymilian Żmuda, Dawid Kutermak, Aleksander Paczka, Wojciech Bielecki, Mateusz Satuła, Ian Morgan oraz Mateusz Łacina, Kamil Kozik, Dawid Vardanyan, Piotr Wójtowicz

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x