2005: Wartościowa nauka w Ostrawie

06
Marzec
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-13

BAZ09272017-6686

Do Ostrawa w sobotni poranek udała się Wisła Kraków 2005. Drużyna trenera Michała Jani została wzmocniona sześcioma zawodnikami testowanymi, ale dla wszystkich uczestników spotkań ze Slavią Praga i Banikiem Ostrawa, była to wartościowa lekcja oraz informacja, że trzeba dalej ciężko trenować.

Pierwsza połowa meczu z praską Slavią stanowiła dla młodych wiślaków szybką naukę gry po jedenastu (w tej kategorii wiekowej preferuje się grę 9 na 9) z doświadczonym rywalem, stąd wynik 0:4, ale już w drugiej połowie mecz był wyrównany. W drugim meczu gra była bardzo wyrównana, brakowało nam zgrania ze względu na sześciu zawodników testowanych. Jedyna bramka jaka padła w tym meczu została przez Banik zdobyta po rzucie rożnym.

Były to sparingi w mroźnej atmosferze z bardzo dobrymi przeciwnikami. Bardzo słaba pierwsza polowa ze Slavią, druga natomiast już wyrównana. Jeśli chodzi o mecz z Banikiem gra toczyła się częściej na naszej połowie, skutecznie się broniliśmy, a gola straciliśmy po rzucie rożnym. Nie będę szukał usprawiedliwię, przegraliśmy a przeciwnik w sobotę był lepszy. Trenujemy dalej by już następnym razem było odwrotnie – podsumował sobotnie zmagania trener Michał Jania.

Slavia Praga – Wisła Kraków 4:0 (4:0)
Banik Ostrawa – Wisła Kraków 1:0 (0:0)

Wisła Kraków: Krystian Stryszowski – Dawid Vardanyan, Maksymilian Żmuda, Adrian Sikora, Kacper Depta, Wojciech Urbański, Dawid Pieniążek, Adam Pieniądz (r. 2006), Kacper Przybyłko, Ian Morgan, Dawid Kutermak oraz Kacper Żydowski, Wiktor Jaślar, Kacper Czepielik, Dawid Morys, Adrian Lewiński, Konrad Głód, Piotr Wójtowicz

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x