Wrzesień
2016

Kategoria Aktualności / U-12

Wisła Kraków 2005

Po inauguracyjnym zwycięstwie nad Hutnikiem Nowa Huta 4:0, w drugiej kolejce Okręgowej Ligi Młodzików Wisła Kraków 2005 grała z Progresem Kraków. Wiślacy przez większość spotkania zdecydowanie przeważali, jednak spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Już w pierwszej połowie przewaga Białej Gwiazdy była zdecydowana, jednak nie przynosiło to skutku i na przerwę schodziliśmy bez bramek. W drugiej połowie Progres wyprowadził kontrę, która zakończyła się golem. Wisła rzuciła się do odrabiania strat i szybko wyrównała za sprawą Iana Morgana. W późniejszych minutach meczu podopieczni trenera Macieja Papieża mieli okazje na następne bramki, jednak piłka nie chciała wpaść do bramki i spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Jestem z chłopków zadowolony, graliśmy w trudnych warunkach, w pełnym słońcu, a oni zasuwali jeden za drugiego. Starali realizować się to, co założyliśmy sobie przed meczem. Cieszę się, że udało nam się odrobić straty, a niewiele brakło, a wygralibyśmy ten mecz. Chłopcy zrobili to co mieli zrobić, ale niektórych meczów nie da się wygrać – powiedział po meczu trener Maciej Papież.